MAGIC SCHOOL -anglická miniškolka

DOPOLEDNÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ DĚTI (3-6 LET)

Magic School -anglická miniškolka Vám, kteří máte vysoké nároky na vzdělávání svého dítěte, otvírá šanci poskytnout mu maximální počet hodin strávených v anglickém prostředí a nechat je tak zcela spontánně proniknout do tajů cizího jazyka. Projekt anglické miniškolky je důkladně propracovaný, výuka probíhá  akreditovanou metodou Wattsenglish® pod vedením  kvalifikovaného rodilého mluvčího.


Metoda výuky:

Anglický klub Spell je licencovanou pobočkou britské společnosti Wattsenglish.Ltd., která získla akreditaci MŠMT ČR na metodu výuky angličtiny předškolních a mladších školních dětí. Touto metodou v naší Magic School vyučují rodilí mluvčí i čeští lektoři, kteří byli vyškoleni a získali certifikát od této společnosti. Další informace a ukázková videa s výukou naleznete na stránkách www.wattsenglish.com.

 

Program:

Je obdobný jako v klasické mateřské škole. Děti se ráno sejdou a po svačince následuje metodicky vedený blok činností a her zaměřený na výuku angličtiny, během kterých se děti učí zpívat anglické písničky, recitovat básničky, seznámí se s postavičkami z anglických pohádek a zahrají si divadlo. Program také zahrnuje kreativní část, kdy děti malují, kreslí či jinak vytváří dílka vztahující se k probíranému tématu a dále blok fyzických cvičení sloužící relaxaci i rozvoji pohybových schopností -při všech těchto činnostech děti provází angličtina rodilého mluvčího, což vede k tomu, že se pro ně stává tento jazyk přirozeným komunikačním prostředkem.

Součástí programu je za dobrého počasí procházka a klasické dětské hry (Hide and Seek – Na schovávanou, Johny wake up – Honzo vstávej apod.)

 

Docházka: 

V tomto školním roce je z organizačních důvodů možno docházet jednou týdně a kombinovat tak anglickou školku s docházkou do české mateřské školy, aby děti nebyly ochuzeny o klasický předškolní program ve svém rodném jazyce. 


Čas: 

vždy od 7:30 do 12:30.


Pro koho:

Předškolní děti od 3 do 6 let.  Přijímáme děti od tří let, které jsou již bez plen, dokážou si samostatně zajít na WC, obléci se, obout si bačkůrky apod. a jsou schopny účastnit se dopolední činnosti bez rodiče.(C) 2008 - 2019 Spell.cz | Všechna práva vyhrazena | info@spell.cz | powered by Rosette Design