PRÁZDNINOVÉ KURZY PRO DĚTI

LETNÍ MINIŠKOLKA

Letní týdenní anglická miniškolka pro předškolní děti 3-6 letANGLICKÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Letní týdenní příměstský tábor pro děti ze základních škol (6 - 10 let)


KDY?

Kurzy jsou týdenní a budou probíhat v následujících termínech:

  • ............... v Ústí nad Labem
  • ............... v Teplicích

Anglická miniškolka: 7:30 - 12:30
Anglický příměstský tábor:             7:30 - 16:30 


PROGRAM: 


LETOS NA TÉMA: AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ!

Podrobný rozpis denního programu Vám bude zaslán po přihlášení. Níže uvádíme alespoň základní informace.

LETNÍ MINIŠKOLKA (děti 3 -7 let)

Děti stráví v anglické miniškolce dopoledne plné her, soutěží, písniček a říkanek a užijí si spoustu zábavy a to vše v ANGLIČTINĚ! Program je připraven tak, aby děti přirozeným způsobem přejímali cizí jazyk. Dítě se angličtinu neučí, ale osvojuje si ji přirozenou cestou. Velkou motivací je pro děti přítomnost zahraničních lektorů, kteří jsou kvalifikovaní pro výuku angličtiny malých dětí.Velkou motivací je pro děti přítomnost zahraničních lektorů, kteří jsou kvalifikovaní pro výuku angličtiny malých dětí.

ANGLICKÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR (děti 5 -10 let) - celodenní prázdninový program

V dopoledních hodinách probíhá výukový program s angličtinou. Dny jsou tématicky rozmanité a jsou propojeny s angličtinou. Každý den bude mít svůj stěžejní motiv, např. Pirates day, Carnival day... Budeme pracovat úplně jinak než ve škole, nesedíme v lavicích, nezkoušíme ze slovíček , pomůžeme každému dítěti najít si svůj vlastní způsob učení. Podpora komunikace je na prvním místě, klademe důraz na procvičení již známých slovíček a gramatiky, a to vždy v reálných situacích. Pestrá a zajímavá témata motivují děti i studenty ke komunikaci a moderní metoda projektů jim ukáže nový rozměr učení se nových věcí. Vzhledem k letnímu počasí rádi využijeme i možnost výuky venku, na zahradě nebo v terénu, protože takto můžeme jazyk skvěle používat v přirozených podmínkách.

Odpoledne věnujeme činnostem zaměřeným na sportovní aktivity a pohyb, tvořivou činnost a různé výlety. Vloženy jsou také rozmanité akce jako např. sportovní hry, hledání pokladu, maškarní bál a mnohé další. Odpoledního programu se účastní rovněž rodilý mluvčí spolu s českými lektory. 


KDE?

V MŠ Sluníčko v Ústí nad Labem - Všebořice, Jožky Jabůrkové 601
V MŠ ZVoneček v Ústí nad Labem - Všebořice, Školní 623/17
V Anglickém klubu v Teplicích, Juditina 1722/18
 
Ačkoliv se tábory konají v prostorách školek, i větší děti si přijdou na své. V krásných velkých hernách a pěkných zahradách se sportovním zázemím se jim jistě bude líbit. Také na výletech si určitě užijou.


ZA KOLIK?

SUMMER MAGIC SCHOOL - dopolední anglická miniškolka pro děti 3 - 6 let ................... ,- Kč

Cena zahrnuje týdenní prázdninový  program v angličtině s kvalifikovaný lektorem, pondělí – pátek 7:30 – 12:30 h a veškeré výukové materiály

ANGLICKÝ MĚSTKÝ TÁBOR – celodenní pobyt pro školní děti ……………………………….,- Kč

Cena zahrnuje týdenní prázdninový program v angličtině s rodilým mluvčím pondělí – pátek 7:30 – 17 h,  odpolední akce a výlety, veškeré výukové materiály, oběd.

Vzhledem k omezenému počtu míst v kurzu je nutno rezervovat si své místo ihned s podáním přihlášky zálohou ve výši 1.000,- Kč. Kurz je splatný nejpozději jeden měsíc před jeho zahájením.


PŘIHLÁŠKA

Přihlášku on-line vyplňte zde: http://www.wattsenglish.com/letni-jazykove-tabory/prihlasky/

(C) 2008 - 2021 Spell.cz | Všechna práva vyhrazena | info@spell.cz | powered by Rosette Design