Jak učíme

Výuka v našich jazykových kurzech vychází z nejnovějších poznatků z oblasti pedagogiky a psychologie. Uplatňujeme při ní jak prvky světově uznávané metody superlearningu, tak i principy klasické výuky a drilu. Našim cílem je naučit Vás komunikovat v cizím jazyce, DOROZUMĚT SE, ROZMLUVIT SE. Výuka u nás je příjemná a nestresová, protkaná cílenými aktivitami. Své lektory speciálně školíme tak, aby Vám proces učení co nejvíce ulehčili. V příjemné, přátelské náladě a uvolněném stavu totiž lépe odbouráváme strach, stres a nervozitu, tedy faktory, které velmi často naše vyjadřování v cizím jazyce blokují. Jen pokud jsme "v pohodě", se můžeme lépe koncentrovat a výuka je tak efektivnější. Zvyšuje se výkon naší paměti. V hodinách se snažíme maximálně rozvíjet představivost, což umožňuje zapojit i pravou mozkovou hemisféru a využít tak skryté rezervy mozku. A ještě něco navíc: studium u nás Vás bude BAVIT!

Výuka v malých skupinkách

Večerní výuka probíhá zásadně v malých skupinkách. Lektor tak dokáže lépe pracovat s každým z Vás a nabídnout dostatek prostoru jak pro aktivní konverzaci, tak pro důkladné procvičení právě získaných poznatků. Minimální počet účastníků pro otevření kurzu je pět.Naše učebny

Kurzy probíhají v příjemném neformálním prostředí. Učebny jsou útulné, barevné, vybaveny pohodlnými křesly, uspořádanými do kruhu. Plakáty s přehlednými gramatickými schématy a slovní zásobou Vás budou neustále obklopovat a držet tak Váš mozek „ve střehu“. Během přestávky si u nás můžete dát kávu nebo čaj, za hezkého počasí lze pauzu strávit i na zahradě. Stylové prostředí staré vily umocní pocit klidu a pohody.

(C) 2008 - 2018 Spell.cz | Všechna práva vyhrazena | info@spell.cz | powered by Rosette Design