AKCE PRO STUDENTY

Aby pro Vás školní rok nepředstavoval pouze dřinu a tvrdou práci, snažíme se do programu vbudovat i trochu příjemného osvěžení. Záleží nám na kvalitě výuky, ale zároveň máme na zřeteli atmosféru ve třídě, přátelské vazby mezi studenty i lektory, společné zážitky. Zastáváme názor, že jen ve skupině s dobrou a pozitvní atmosférou  lze dosáhnout kvalitní práce a postupu v jazyce. Probouzíme proto neustále společné nadšení pro angličtinu a naši lektoři dlouhodobě motivují studenty k lepším výsledkům. Během roku nabízíme školní i mimoškolní akce spojené vždy s angličtinou jakožto základním stavebním prvkem. Pro představu uvádíme alespoň některé z nich.

Halloween party

Halloween party se letos opravdu vydařila. Studenti a lektoři si ji zorganizovali podle vlastních představ a mnohé fotky hovoří samy za sebe :-).


Sportovní den - ZUMBA party

Před Vánocemi se studenti zúčastnili sportovního dne, v rámic kterého si v Domě plném pohybu vyzkoušeli speciální lekci ZUMBY. Dále mezi sebou týmy soutěžily soutěžily v několika disciplínách (samozřejmě anglicky) a všichni společně si užili spoustu legrace. 

Prezentace certifikátních zkoušek

V březnu proběhla ve škole prezentace certifikátních zkoušek City and Guilds, kterou pro naše studenty připravila milá paní profesorka z teplického gymnázia paní Mgr. Lenka Boehmová. Studenti tak měli šanci dozvědět se vše o těchto mezinárodních zkouškách, zeptat se, popř. se domluvit na vykonání pre-testu.

Oslava narozenin v "anglickém kruhu"

Společně jsme oslavili narozeniny naší americké lektorky Kelly. Studenti a lektoři si sami připravili občerstvení a BIRTHDAY PARTY se opravdu povedla.
Nabídka zaměstnání - prezentace

V rámci semináře `Hledání pracovního místa` měli studenti možnost shlédnout prezentaci teplické firmy Ideal Standard, která hledala zaměstnance se znalostí anglického jazyka. Výlet k Máchovu jezeru

V červnu jsme si vyrazili na výlet k Máchovu jezeru. Užili jsme si spoustu legrace a protože nás doprovodil i rodilý mluvčí, nebyla nouze ani o angličtinu.

(C) 2008 - 2021 Spell.cz | Všechna práva vyhrazena | info@spell.cz | powered by Rosette Design