Keramický kulatý kartáč – GHD 35 mm size 2

600,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Máte kratší až středně dlouhé jemné vlasy? Toužíte po božské foukané, ale jste zatím v tréninku? Pak je kulatý kartáč GHD tím pravým parťákem pro vás. Manipulace s ním je díky protiskluzové rukojeti jednoduchá. Speciálně navržené štětiny se starají o to, aby se vlasy do kartáče nezamotávaly. Kartáč má snadno nahřívací keramický povrch – sušení a finální úprava vlasů je tak velmi rychlá. Vykouzlit dokáže krásný objem, ale i hladký účes.

Foukaná je absolutním základem v péči o zdravou pokožku a krásné vlasy. Neměla by chybět po žádném mytí vlasů. Po ruce byste vždy měli mít kvalitní fén, kartáč a termální ochranu. Dbát byste zrovna tak měli na správný sklon hubice fénu ke kartáči. Ten poznáte tak, že vám vlas „vlaje“ ve směru. Nikdy nepřikládejte hubici kolmo k vlasu, nebo dokonce v protisměru – svrchní vrstva vlasu (kutikula) by byla rozfoukána, a tím narušena. Cílem je tuto vrstvu uhladit a vlas finálně po umývaní uzavřít. Uzavřený vlas = odolnější vlas.

Jaká jsou základní pravidla vysněné foukané?
Nejprve vysušte pokožku. Poté profoukněte volně i vlasy – zhruba na 80 %. Teprve pak vezměte do ruky kulatý kartáč. Přiložte jej ke kořínkům a nasměrujte na něj teplý vzduch z fénu – teď už víte jak. Táhlým pohybem se přesouvejte až ke konečkům. Pokud si vlasy rozdělíte na několik sekcí, bude se vám pracovat mnohem lépe. Za pár minut máte hotovo. Tak hurá do toho!

Lucie doporučuje:

Pro super objem využijte kartáč jako velkou natáčku. Vysušte nejprve část vlasů u kořínků a pak celý pramen obtočte kolem kartáče. Prosušte teplým vzduchem a poté použijte chladný proud vzduchu k zafixování tvaru. Před odejmutím ponechte kartáč ve vlasech a nechte jej úplně vychladnout.

Mohlo by se vám líbit…