P3 – Purify Mask 15 ml

50,00  (s DPH 21%)

Skladem (dostupné na objednávku)

Popis

Vzoreček masky na intenzivní ochranu proti lupům

Trápí vás nadbytečná produkce kožního mazu? Máte mastné, mazem nasáklé lupy, které jsou větší, těžší, ulpívají na pokožce hlavy i ve vlasech? Dopřejte si každé 3. – 4. mytí speciální a intenzivní dávku lásky v podobě čistící masky Purify. V jejím složení najdete účinné antimykotikum – pyrition zinečnatý, protizánětlivý extrakt z vilínu a zklidňující allantoin. Zdravá a odolná pokožka je již na dosah!
Pro dosažení maximálních výsledků kombinujte s šamponem Purify.

Důležitá informace:
Zbavit se lupů bývá velmi náročné, mnohdy i nemožné. Proto buďte hodně trpěliví! Produkty, které jejich výskyt zmírňují, mějte vždy po ruce. Lupy mají tendenci se periodicky vracet, čistá pokožka tak nemusí znamenat úplné vítězství.
Masku z řady Purify používejte jen v okamžiku, kdy vaši pokožku trápí lupy. Jakmile je pokožka čistá, masku vynechejte a vraťte se k ní, až když cítíte, že je to znovu potřeba. Neustupující problémy související s pokožkou hlavy vždy konzultujte s lékařem.

Aplikace:
S Purify maskou se primárně nepečuje o délky vlasů. Maska se aplikuje přímo na vlasovou pokožku. Jejím úkolem je pokožku ozdravit, vyčistit a zklidnit. 

Po umytí vhodným šamponem System Professional z vlasů vymačkejte přebytečnou vodu – buď pomocí dlaní nebo ručníku. Až nyní sáhněte po masce. Do dlaně si naberte množství srovnatelné s jednou polévkovou lžící. Aplikujte přímo na pokožku hlavy a vmasírujte. Do délek naneste jinou masku dle typu vašich vlasů nebo v poslední minutě použijte kondicionér. Masku nechte působit 5 minut a poté důkladně vypláchněte teplou vodou. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška produktu – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Nakonec vlasy jemně vysušte ručníkem a připravte je na foukanou.

Lucie doporučuje:

Pokud chcete vaší pokožce dopřát extra lásku, aplikujte masku tak , jak je uvedeno výše a poté vlasy zabalte do ručníku. Po 10 minutách opláchněte.

Mohlo by se vám líbit…