Tangle Teezer – The Ultimate Styler Black

450,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Celosvětově proslulý kartáč Tangle Teezer je už standardem naší kadeřnické výbavy. Při rozčesávání je nepostradatelným pomocníkem. Věříme, že jakmile jej vyzkoušíte, zamilujete si ho stejně jako my. Tangle Teezer má patentovanou technologii dvou typů ohebných štětin. Ty delší si hravě poradí se zacucháním a uzlíky, kratší se naopak postarají o uhlazení a lesk.

Kartáč The Ultimate Styler je navržen pro rozčesávání a závěrečný styling suchých vlasů. Jeho delší měkké štětinky jsou velice šetrné. Zabraňují bolestivému napínání, tahání a následnému lámání. Ocení jej tak i klienti, kteří se chtějí vyvarovat narušení spojů u prodloužených vlasů. Kratší štětiny uhlazují. Vlasy na pohled vypadají zdravější a lesklejší.

Nikola doporučuje:

Pravidelné česání pomáhá stimulovat vlasovou pokožku a podporuje zdravý růst vlasů. Je však třeba dodržovat jeho správný postup. Nikdy vlasy nerozčesávejte od kořínků směrem ke konečkům, zbytečně byste si ublížili. Naopak, vždy začínejte od spodu (a samozřejmě směrem dolů ke konečkům, aby nedošlo k omylu) a postupujte nahoru až ke kořínkům.

Mohlo by se vám líbit…