B4 – Balance Energy serum 100 ml

2000,00  (s DPH 21%)

Skladem (dostupné na objednávku)

Popis

Sérum pro posílení a ukotvení vlasů

Postrádají vaše vlasy sílu a energii? Trápí vás jejich vypadávání nebo snad chcete zkusit případnému vypadávání (například po porodu) předejít? Vyzkoušejte Balance Energy sérum, které přináší klinicky prověřené a patentované složení, jež pomáhá ukotvit kořínky ve vlasové pokožce, vlasy posiluje a zpevňuje. Jeho zázračné účinky potvrzuje v lahvičce přítomný kofein, biotin či kyselina laurová. 

Aplikace:
Sérum vám vydrží až 45 aplikací. Používejte jej třikrát týdně, v případě akutního vypadávání vlasů denně. O vlasy správně pečujte, buďte trpěliví a výsledky se dostaví!
Umyjte si vlasy jemně čistícím šamponem a poté do délek aplikujte kondicionér – tak jak to běžně děláte. Z vlasů vymačkejte přebytečnou vodu přes ručník a šetrně je pročesejte. Poté ve vlasech vytvořte tři pěšinky, hezky od čela až dozadu. Pomocí pipetky aplikujte 2 – 3 dávky do pěšinky – tedy přímo na vlasovou pokožku, jemně vmasírujte bříšky prstů a vlasy vyfoukejte.

Adéla doporučuje:

Pamatujte! Každý den nám může vypadnout okolo 100 vlasů a je to zcela normální. V souvislosti s pravidelnou cyklickou obměnou či se změnami ročních období může být ztráta dokonce intenzivnější. Proto není třeba hned panikařit a vyčkat, zda se stav v kratším časovém úseku nezlepší.
Pátrejte po příčinách. Za vypadáváním může stát dlouhodobý stres, hormonální změny, medicínská léčba, infekce či vnější mechanické vlivy.
Pozorujete-li, že vlasy vypadávají s narůstající intenzitou po dobu delší než dva měsíce, ztrácí na síle, slábnou, jejich úbytek je výraznější během umývání a na některých částech hlavy dochází k viditelnému prořídnutí, vyhledejte péči odborníka – trichologa.

Mohlo by se vám líbit…