Kavárna

Spell Coffee je místem, kde si užijete rande, kávu s kamarádkou, pracovní schůzku i chvilku s rozečtenou knihou. Jen 3 minuty od Václavského náměstí, jen 500 kroků od Hlavního nádraží.

Najdete nás na adrese  Jindřišská 20, Praha 1.

Zobrazit menu
Káva a dezerty

Naše káva a domácí dezerty

Na mlýnku u nás najdete výběrovou kávu z pražírny Rusty Nails. Umíme splnit vaše požadavky na espresso, jemné cappuccino i přísný filtr. Baví nás limonády z poctivých sirupů Herbert a máme i skvělé víno z vinárny Arfanta. Pro všechny mlsouny máme dezerty a každé pondělí, středu a čtvrtek i ty nejlepší croissanty z Defidu Bakery. Hlad u nás zaženete vynikající vajíčkovou pomazánkou, nebo třeba italskými sýry a salámy.

Naše sezónní nabídka

Naši baristé

Klárka, Patrik a Barča – naše jedinečné trio za kávovarem, které vám splní každé přání. S úsměvem a láskou ke své práci a našim hostům.

Vybíráme si poctivé dodavatele

  • Vše začíná u kávy - pražírna Rusty Nails je naše srdcovka. Dáváme si ale záležet i na tom ostatním. Od mléka a tvarohu z farmy Diviš, domácích marmálad od babičky, přes křupavé croissanty z pekárny Defidu Bakery až po ty nejlepší italské sýry a salámy z Tuscany Taste. Máme rádi dodavatelé, kteří do svých produktů dávají kus sebe. Věříme, že to je poznat.

Eventy

Líbí se vám náš prostor nebo nemůžete z hlavy dostat naše sladké dobroty? Uspořádejte u nás milou akci. Postaráme se o výzdobu, catering a hlavně o to, aby káva nikdy nedošla.

Pište na hello@wearespell.cz, nebo volejte na +420 773 590 591.

Catering Spell

@spellcoffee