Kavárna

Spell Coffee je místem, kde si užijete rande, kávu s kamarádkou, pracovní schůzku i chvilku s rozečtenou knihou. Jen 3 minuty od Václavského náměstí, jen 500 kroků od Hlavního nádraží.

Najdete nás na adrese  Jindřišská 20, Praha 1.

Zobrazit menu
Káva a dezerty

Naše káva a domácí dezerty

Na mlýnku u nás najdete výběrovou kávu z pražírny Rusty Nails. Umíme splnit vaše požadavky na espresso, jemné cappuccino i přísný filtr. Baví nás limonády z poctivých sirupů Herbert a máme i skvělé víno z vinárny Arfanta. Pro všechny mlsouny máme dezerty a cheesecaky, v pondělí a pátek kynuté buchty a ve středu ty nejlepší croissanty z Defidu Bakery. Hlad u nás zaženete zapečeným kváskovým chlebem, nebo plněnu tortilou.

Naše sezónní nabídka

Jak máme otevřeno?

Dveře naší kavárny otevíráme ve všední dny už v 7:00 a posedět můžete až do 20:00. V sobotu u nás voní káva od 8:00 a zavíráme v 18:00.

Vybíráme si poctivé dodavatele

  • Vše začíná u kávy - pražírna Rusty Nails je naše srdcovka. Dáváme si ale záležet i na tom ostatním. Od mléka a tvarohu z farmy Diviš, domácích marmálad od babičky, přes křupavé croissanty z pekárny Defidu Bakery a nadýchaných buchet od Pana Buchty. Několikrát do týdne si u nás můžete užít úžasný cheesecake od Lucie z Domácí cheesecake. Máme rádi dodavatelé, kteří do svých produktů dávají kus sebe. Věříme, že to je poznat.

Eventy

Líbí se vám náš prostor nebo nemůžete z hlavy dostat naše sladké dobroty? Uspořádejte u nás milou akci. Postaráme se o výzdobu, catering a hlavně o to, aby káva nikdy nedošla.

Pište na hello@wearespell.cz, nebo volejte na +420 773 590 591.

Catering Spell

@spellcoffee