BB64 – Krém pro vlnité vlasy – Curl Definer 200 ml

1000,00  (s DPH 21%)

Skladem

Katalogové číslo: 81645294 Kategorie: , Štítků: , , , , , , , ,

Popis

Elastizující krém pro definování vln

Všechny kudrnaté krásky milují Curl Definer! Tento úžasně voňavý krém dodá vašim vlnám božskou definici a dokonalou pružnost. Rozlučte se s poletujícími vlasy a účesem bez tvaru. Vaše kudrnaté vlasy čeká nádherná proměna. 

Aplikace:
Vlasy umyjte šamponem a dopřejte jim kondicionér. Lehce promačkejte přes ručník a šetrně pročesejte od konečků směrem ke kořínkům. V dlaních rozetřete 2 dávky krému a lehce vmačkejte do vlhkých vlasů. Pokud jsou vaše vlasy husté, nebojte se přidat další dávku. Poté vlasy vysušte přes difuzér. Aby vlny zůstaly definované a nerozfoukané, nastavte na difuzéru nejnižší rychlost a vyšší teplotu. Foukejte v lehkém předklonu, na finální tvarování se pak narovnejte. Pro intenzivnější texturu ještě vmasírujte do vlasů poslední dávku krému. Když druhý den cítíte, že vlny potřebují efekt obnovit, stačí lehce namočit ruce vodou a vmačkat ji do vlasů. Krém se znovu „probudí“ a vlny budou jako nové. Pro intenzivnější texturu aplikujte do vlasů ještě další produkt.

Nikola doporučuje:

Toužíte po opravdu „šťavnatých“ vlnách? Smíchejte v dlani malé množství Curl Definer společně s olejíček LuxeOil. Směs jemně vmačkejte do vlasů. Úžasná struktura a lesk jsou na světě.

Mohlo by se vám líbit…