Clean Beauty – Color Protect Conditioner 250 ml

900,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Kondicionér pro barvené vlasy

Chcete, aby byly vaše vlasy příjemně hebké na dotek, krásně se leskly a jejich barva zůstala i několik týdnů po návštěvě kadeřníka svěží a zářivá? Pak sáhněte po Color Protect kondicionéru – produktu, jehož účinné látky o vlasy nejen pečují, ale také bojují proti škodlivým faktorům podílejícím se na blednutí barvy. A pokud jsme vás dosud nenalákali, pak vás jistě potěší svěží ovocná vůně s květinovými tóny a vanilkovým aroma. Absolutní must have!

Kondicionér má z 94 % přírodní složení. Obsahuje výtažek  z granátového jablka, který je bohatý na antioxidanty. Pomáhá tak účinně chránit barvu vlasů, zachovat její sytost a lesk. Brutnákový olej má skvělé revitalizační schopnosti. Vlasové vlákno intenzivně hydratuje, zabraňuje lámání a zvyšuje pružnost.

Nejste si jisti výběrem? Napište nám na náš chat a popovídejte si o tom s námi.

Aplikace:
Jakmile budete mít vlasy umyté šamponem, vymačkejte z nich přebytečnou vodu – buď pomocí dlaní nebo ručníku. To proto, ať účinné látky kondicionéru zbytečně neředíte. Nezapomeňte být citliví, vlasy jsou po šamponu, který vlas otevřel, velmi křehké. Až nyní sáhněte po lahvičce. Množství srovnatelné s jednou či dvěma polévkovými lžicemi rozetřete v dlaních a rovnoměrně aplikujte pouze do délek. U nás ve Spellu říkáme od „gumičky“ směrem dolů ke konečkům. Zbytek, který vám zůstane v dlaních, můžete lehce zapracovat i do vyšších partií. Netrápí-li vás silné zacuchávání vlasů, délky ještě pročesejte Tangle Teezerem. Opravdu opatrně, žádné tahání. Kondicionér Clean Beauty nechte působit 2 – 3 minuty a poté jej důkladně vypláchněte teplou vodou. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška produktu – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Nakonec vlasy jemně vysušte ručníkem a připravte je na foukanou.

A proč právě Clean Beauty?

Dlouho jsme mezi různými značkami hledali produkty, které mají co nejvíce čisté složení, ale zároveň jsou maximálně funkční a účinné. Takový poklad jsme našli u značky Paul Mitchell® Clean Beauty. Produkty, které jsou šetrné k vlasové pokožce, vlasům, ale i k životnímu prostředí. Čisté ingredience, účinné složení a jako malý bonus i bio balení, které je z 90 % tvořeno z cukrové třtiny a je 100% recyklovatelné.

Pěstování cukrové třtiny pohlcuje skleníkový plyn oxid uhličitý, který škodí naší planetě a je největší příčinou globálního oteplování. Na rozdíl od tradičních plastů, bioplasty během svého životního cyklu pohltí více oxidu uhličitého, než ho vyprodukují, a tím se stávají uhlíkově negativním řešením.

Clean Beauty je dobrá nejen pro vaše vlasy, ale také pro planetu. A ta vůně? Třikrát hurá!

Mohlo by se vám líbit…