Clean Beauty – Heat Styling Spray 150 ml

800,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Lehký stylingový sprej s termální ochranou

Termální ochrana je absolutním základem pro krásné a zdravé vlasy. Neměla by scházet u žádného foukání, kulmování nebo žehlení. A proč? Vlas, který nebude před teplem chráněn, může být nenávratně poškozen. Přichází totiž o svou přirozenou hydrataci, rychle se vysušuje a stává se náchylným k polámání. Barvené a tónované vlasy jsou na teplo obzvlášť citlivé – barva rychleji ztrácí svůj lesk a sytost.

Máme velikou radost, že do rodinky Paul Mitchell Clean Beauty přibyla tato roztomilá žlutá lahvička, která má za úkol chránit vlasy před působením tepelných nástrojů, dodat jim lehkou fixaci a přirozený lesk.

Termální ochrana má z 93 % přírodní složení. Obsahuje lněné semínko plné omega mastných kyselin a kyselinu felurovou bohatou na antioxidanty. Po aplikaci jsou vlasy nejen chráněné, ale také dostatečně vyživené a plné síly. A ta božská vůně? Šťavnaté jablíčko tak akorát doplněné o lehké tóny levandule, citronu a medu. Milujeme!

Aplikace:
Sprej protřepejte a aplikujte před foukanou do umytých, ručníkem vysušených vlasů od kořínků ke konečkům. Pokud máte husté vlasy, nadzvedněte horní část, aby se sprej dostal všude. Pomoci si můžete pročesáním. Chcete-li po vyfoukání použít další tepelné nástroje – kulmu, či žehličku, není nutná opakovaná aplikace. Vlas je již dostatečně chráněn.

Simona doporučuje:

Je součástí vaší vlasové rutiny více stylingových produktů? Použijte termální ochranu až na závěr těsně před foukáním.