C3 – Color Save Mask 200 ml

1100,00  (s DPH 21%)

Skladem (dostupné na objednávku)

Popis

Maska na ochranu zářivosti barvy

Nezáleží na tom, zda jsou vaše vlasy barvené, melírované nebo odbarvované. Záleží jen na tom, jak jsou opečovávané. Odměňte je každé 3. – 4. mytí speciální a intenzivní dávkou lásky v podobě hloubkově vyživující masky. Maska Color Save pomáhá chránit vlasová vlákna před poškozením. Její účinné látky pak zamezují blednutí a změnám barvy. Chcete-li překvapit okolí svěží a zářivou barvou vašich vlasů, vyberte si ze Systemu Professional právě tento kousek. 

Aplikace:
Po umytí vhodným šamponem System Professional z vlasů vymačkejte přebytečnou vodu – buď pomocí dlaní nebo ručníku. Až nyní sáhněte po masce. Do dlaně si naberte množství srovnatelné s jednou polévkovou lžící. Samozřejmě pokud máte hodně husté či dlouhé vlasy, dopřejte si dávku větší. Masku postupně zapracovávejte do délek tak, aby byla rovnoměrně rozetřená. Nezapomínejte na spodní část a vlasy po bocích. Vyhněte se pokožce hlavy. Jakmile máte masku hezky rozprostřenou v délkách, vlasy lehce pročešte, a to sice od konečků směrem nahoru. Masku nechte působit 5 minut a poté ji důkladně vypláchněte teplou vodou. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška produktu – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Nakonec vlasy jemně vysušte ručníkem a připravte je na foukanou.

Lucie doporučuje:

Toužíte po lesklých a na dotek dokonale hladkých vlasech? Pak do masky přidejte 1 – 3 kapky božského LuxeOil olejíčku. Směs aplikujte tak, jak je uvedeno výše, a po 5 minutách z vlasů důkladně vypláchněte.
Chcete-li účinky masky zesílit, zabalte vaše vlasy na 10 minut do ručníku či igelitové čepice.
Nenahrazujte maskou kondicionér při každém mytí vlasů. A proč ne? Maska sice funguje na podobném principu jako kondicionér – tedy uzavírá horní vrstvu vlasu, nicméně do vlasů proniká mnohem hlouběji. Její extrémně časté používání způsobuje škody. Vlasy jsou zbytečně zatížené, trápí je elektrizování, barva se rychleji vymývá…Proto masku používejte jen každé 3. – 4. mytí.

Mohlo by se vám líbit…