EIMI – Thermal Image 150 ml

300,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Dvoufázový sprej s termální ochranou

Termální ochrana je absolutním základem pro krásné a zdravé vlasy. Neměla by scházet u žádného foukání, kulmování nebo žehlení. A proč? Vlas, který nebude před teplem chráněn, může být nenávratně poškozen. Přichází totiž o svou přirozenou hydrataci, rychle se vysušuje a stává se náchylným k polámání. Barvené a tónované vlasy jsou na teplo obzvlášť citlivé – barva rychleji ztrácí svůj lesk a sytost.

Thermal Image se skládá ze dvou složek. Vodní složka se stará o výživu a ochranu před teplem, naopak olejová složka zanechává vlasy hladké a lesklé.

Aplikace:
Thermal Image je možné nastříkat jak na mokré vlasy před foukanou, tak i na suché vlasy před kulmováním nebo žehlením.

Mokré vlasy před foukanou: Vlasy umyjte šamponem a dopřejte jim kondicionér. Lehce je prosušte pomačkáním přes ručník a šetrně pročešte od konečků po kořínky. Aplikujte následně další oblíbenou péči nebo styling (krémy, tužidla, pěny) a na závěr přidejte pár stříknutí termální ochrany. Nikdy ji nezapomeňte před aplikací protřepat, aby se její dvě složky spojily. Stříkejte rovnoměrně, nezapomínejte na zadní partie. Pokud máte husté vlasy, nadzvedněte horní část, aby se sprej dostal všude. Pomoci si můžete také pročesáním, kdy se sprej dostane i tam, kde jste zapomněli. A teď už se můžete pustit do foukání!

Suché vlasy před kulmováním nebo žehlením: Sprej do suchých vlasů stříkejte rovnoměrně, nevynechejte žádné partie. Na pomoc si přizvěte kartáč a vlasy pročešte.

Nikola doporučuje:

Jestliže jsou vaše vlasy po použití produktu před žehlením nebo kulmováním ještě vlhké, použijte fén a vysušte je úplně do sucha, nebo nechte volně doschnout. Zabráníte tak extrémnímu odpaření vody uvnitř vlasového vlákna, které má za následek nadměrné zatížení vlasu.