H1 – Hydrate Shampoo 250 ml

600,00  (s DPH 21%)

Skladem (dostupné na objednávku)

Popis

Šampon pro odlehčenou hydrataci

Šampon z řady Hydrate je ideálním parťákem pro přírodní bezproblémové vlasy, které si vlivem vnějších faktorů (nízká relativní vzdušná vlhkost, sluneční záření, chlorovaná nebo mořská voda, nešetrné fénování, žehlení či kulmování) nedokážou uchovat správnou hladinu hydratace. Rovněž se hodí pro přírodní vlasy, které jsou zdravé, ale na pohmat tvrdé, suché a nepoddajné = dehydratované. Tento šampon se nemusíte bát pořídit i v případě, že jsou vaše vlasy jemnější. Dlouhodobá hydratace a aktivní ochrana před vysycháním je zaručena i bez zatížení!
U nás ve Spellu máme skvělou zkušenost s použitím šamponu také na barvených vlasech v kombinaci s řadou Repair.

Aplikace:
Vlasy nejprve dostatečně propláchněte teplou vodou. Poté sáhněte po šamponu. Množství srovnatelné s velikostí padesátikoruny rozetřete v dlaních a rovnoměrně aplikujte k pokožce hlavy. Začněte navrchu a postupujte hezky kolem uší, dozadu, až k temeni. Při masáži využívejte polštářky prstů. Délky vlasů očistěte pouze vzniklou pěnou. Jakmile máte hotovo, šampon důkladně vypláchněte. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška pěny – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Nakonec z vlasů jemně vymačkejte přebytečnou vodu a připravte je na aplikaci kondicionéru.

Simona doporučuje:

Ještě než otočíte kohoutkem, vezměte do ruky kartáč a vlasy jím pečlivě pročesejte – hezky od konečků ke kořínkům. Štětiny kartáče totiž z vlasů odstraní první nečistoty a zároveň se vlasy při mytí nebudou tolik zacuchávat.
Pamatujte, že s kvalitním šamponem nemusíte vlasy umývat dvakrát. Pokud však máte pocit, že jsou hodně znečištěny, proplachujte je pouze delší dobu teplou vodou.
Po každém umytí vlasů šamponem sáhněte po kondicionéru. A proč? Za účelem odstranění mazu a nečistot otevírá šampon horní vrstvu vlasu – kutikulu. Kutikula vlas chrání před poškozením, proto je nezbytné ji znovu uzavřít. A to má právě za úkol kondicionér. Uzavřený vlas = zdravý a odolnější vlas.

Mohlo by se vám líbit…