Kulatý kartáč – Y.S. Park YS560 Tiger Brush 54 mm

1600,00  (s DPH 21%)

Skladem

Katalogové číslo: 560 Kategorie: , ,

Popis

Rádi byste svou foukanou posunuli o kousek dál? Pořiďte si japonský kartáč Tiger, který milujeme nejen my ve Spellu, ale i kadeřníci na celém světě. Tento kousek vám jistě bude sloužit několik let. Vyráběn je z kvalitního bukového dřeva, které je potažené ochrannou karbonovou vrstvou. Skládá se z kančích štětin a nanotechnologií stříbrných vláken. Díky jejich vysoké hustotě je ideální pro ty, kteří touží po lesku a hladké struktuře vlasu. Sáhnout po něm můžete, máte-li hrubší, ale i jemné vlasy.

Y.S. Park s průměrem 54 mm skvěle sedne krátkým vlasům, které potřebují dodat objem a vyhladit strukturu. Tvar zvládne dodat ale i kratšímu mikádu.

Jaká jsou základní pravidla vysněné foukané?
Nejprve vysušte pokožku. Poté profoukněte volně i vlasy – zhruba na 80 %. Teprve pak vezměte do ruky kulatý kartáč. Přiložte jej ke kořínkům a nasměrujte na něj teplý vzduch z fénu – pozor ve správném sklonu. Ten poznáte tak, že vám vlas „vlaje“ ve směru. Nikdy nepřikládejte hubici fénu kolmo k vlasu, nebo dokonce v protisměru – svrchní vrstva vlasu (kutikula) by byla rozfoukána, a tím narušena. Cílem je tuto vrstvu uhladit a vlas finálně po umývaní uzavřít. Uzavřený vlas = odolnější vlas. Táhlým pohybem se přesouvejte ke konečkům. Pokud si vlasy rozdělíte na několik sekcí, bude se vám pracovat mnohem lépe. Za pár minut máte hotovo. Tak hurá do toho!

Lucie doporučuje:

Pro super objem využijte kartáč jako velkou natáčku. Vysušte nejprve část vlasů u kořínků a pak celý pramen obtočte kolem kartáče. Prosušte teplým vzduchem a poté použijte chladný proud vzduchu k zafixování tvaru. Před odejmutím ponechte kartáč ve vlasech a nechte jej úplně vychladnout.

Mohlo by se vám líbit…