Kulatý kartáč – Y.S. Park YS650 Tiger Brush 67 mm

1800,00  (s DPH 21%)

Skladem

Katalogové číslo: 650 Kategorie: , ,

Popis

Rádi byste svou foukanou posunuli ještě dál? Pořiďte si japonský kartáč Tiger, který milujeme nejen my ve Spellu, ale i kadeřníci na celém světě. Tento kousek vám jistě bude sloužit několik let. Vyráběn je z kvalitního bukového dřeva, které je potažené ochrannou karbonovou vrstvou. Skládá se z kančích štětin a nanotechnologií stříbrných vláken. Díky jejich vysoké hustotě je ideální pro ty, kteří touží po lesku a hladké struktuře vlasu. Sáhnout po něm můžete, máte-li hrubší, ale i jemné vlasy.

Foukaná je absolutním základem v péči o zdravou pokožku a krásné vlasy. Neměla by chybět po žádném mytí vlasů. Po ruce byste vždy měli mít kvalitní fén, kartáč a termální ochranu. Dbát byste zrovna tak měli na správný sklon hubice fénu ke kartáči. Ten poznáte tak, že vám vlas „vlaje“ ve směru. Nikdy nepřikládejte hubici kolmo k vlasu, nebo dokonce v protisměru – svrchní vrstva vlasu (kutikula) by byla rozfoukána, a tím narušena. Cílem je tuto vrstvu uhladit a vlas finálně po umývaní uzavřít. Uzavřený vlas = odolnější vlas.

Jaká jsou základní pravidla vysněné foukané?
Nejprve vysušte pokožku. Poté profoukněte volně i vlasy – zhruba na 80 %. Teprve pak vezměte do ruky kulatý kartáč. Přiložte jej ke kořínkům a nasměrujte na něj teplý vzduch z fénu – teď už víte jak. Táhlým pohybem se přesouvejte až ke konečkům. Pokud si vlasy rozdělíte na několik sekcí, bude se vám pracovat mnohem lépe. Za pár minut máte hotovo. Tak hurá do toho!

 

 

 

Mohlo by se vám líbit…