Kulatý kartáč – Y.S. Park YS680 Tiger Brush 77 mm

2000,00  (s DPH 21%)

Skladem

Katalogové číslo: 680 Kategorie: , ,

Popis

Rádi byste svou foukanou posunuli o kousek dál? Pořiďte si japonský kartáč Tiger, který milujeme nejen my ve Spellu, ale i kadeřníci na celém světě. Tento kousek vám jistě bude sloužit několik let. Vyráběn je z kvalitního bukového dřeva, které je potažené ochrannou karbonovou vrstvou. Skládá se z kančích štětin a nanotechnologií stříbrných vláken. Díky jejich vysoké hustotě je ideální pro ty, kteří touží po lesku a hladké struktuře vlasu. Sáhnout po něm můžete, máte-li hrubší, ale i jemné vlasy.

Y.S. Park s průměrem 77 mm dokáže vykouzlit božský objem u středně dlouhých vlasů. Je ale potřeba mít s foukanou přes kulatý kartáč více zkušeností. Perfektně si poradí s dlouhými až extra dlouhými vlasy. 

Jaká jsou základní pravidla vysněné foukané?
Nejprve vysušte pokožku. Poté profoukněte volně i vlasy – zhruba na 80 %. Teprve pak vezměte do ruky kulatý kartáč. Přiložte jej ke kořínkům a nasměrujte na něj teplý vzduch z fénu – pozor ve správném sklonu. Ten poznáte tak, že vám vlas „vlaje“ ve směru. Nikdy nepřikládejte hubici fénu kolmo k vlasu, nebo dokonce v protisměru – svrchní vrstva vlasu (kutikula) by byla rozfoukána, a tím narušena. Cílem je tuto vrstvu uhladit a vlas finálně po umývaní uzavřít. Uzavřený vlas = odolnější vlas. Táhlým pohybem se přesouvejte ke konečkům. Pokud si vlasy rozdělíte na několik sekcí, bude se vám pracovat mnohem lépe. Za pár minut máte hotovo. Tak hurá do toho!

Simona doporučuje:

Vlasy z kartáče vždy odstraňte (rukou nebo třeba špejlí či hrotem jiného stylingového kartáče), zbytečně je nenechávejte mezi štětinami. Nezapomínejte kartáč také jednou za čas umýt – skvěle vám k tomu postačí šampon na vlasy. U dřevěného kartáče si dejte pozor na jeho rukojeť – snažte se ji namočit co nejméně a vždy nechte kartáče důkladně proschnout. Pro krásně zdravou pokožku bez obtíží také nedoporučujeme kartáč s nikým sdílet.

Mohlo by se vám líbit…