L1 – Keratin Protect Shampoo 1 l

2200,00  (s DPH 21%)

Skladem (dostupné na objednávku)

Popis

Kabinetní balení šamponu se směsí luxusních olejů

Jsou vaše vlasy jemné, křehké, ale zároveň suché a postrádají lesk? Začněte je hýčkat exkluzivním šamponem z řady LuxeOil – produktem, který pomáhá chránit přirozenou hladinu keratinu tím, že opravuje narušenou strukturu vlasu zevnitř i zvnějšku. Vlasy jemně čistí a díky směsi arganového, mandlového a jojobového oleje navíc vyživuje a intenzivně hydratuje. Možná si nyní říkáte, že péče na bázi olejů není nic pro vás. Bojíte se zatížení, ale věřte nám. Všechny zmíněné olejíčky jsou čiré, lehounké a mají takové poměry, aby vlasy nezmastily a nezatížily.

Důležitá informace:
Kabinetní balení vám na poličce vydrží i několik měsíců. Vy si ale na jeho složení po několika týdnech zvyknete a samotné účinky se vám budou zdát slabší. Proto doporučujeme šampon střídat s jiným typem šamponu System Professional. Vaše vlasy si tuto střídavou péči zamilují!
Pumpa je součástí balení.

Aplikace:
Vlasy nejprve dostatečně propláchněte teplou vodou. Poté sáhněte po šamponu. Množství srovnatelné s velikostí padesátikoruny rozetřete v dlaních a rovnoměrně aplikujte k pokožce hlavy. Začněte navrchu a postupujte hezky kolem uší, dozadu, až k temeni. Při masáži využívejte polštářky prstů. Délky vlasů očistěte pouze vzniklou pěnou. Jakmile máte hotovo, šampon důkladně vypláchněte. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška pěny – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Nakonec z vlasů jemně vymačkejte přebytečnou vodu a připravte je na aplikaci kondicionéru.

Simona doporučuje:

Ještě než otočíte kohoutkem, vezměte do ruky kartáč a vlasy jím pečlivě pročesejte – hezky od konečků ke kořínkům. Štětiny kartáče totiž z vlasů odstraní první nečistoty a zároveň se vlasy při mytí nebudou tolik zacuchávat.
Pamatujte, že s kvalitním šamponem nemusíte vlasy umývat dvakrát. Pokud však máte pocit, že jsou hodně znečištěny, proplachujte je pouze delší dobu teplou vodou.
Po každém umytí vlasů šamponem sáhněte po kondicionéru. A proč? Za účelem odstranění mazu a nečistot otevírá šampon horní vrstvu vlasu – kutikulu. Kutikula vlas chrání před poškozením, proto je nezbytné ji znovu uzavřít. A to má právě za úkol kondicionér. Uzavřený vlas = zdravý a odolnější vlas.

Mohlo by se vám líbit…