L2 – Keratin Conditioning Cream 1 l

3000,00  (s DPH 21%)

Dostupné na objednávku.

Popis

Kabinetní balení kondicionéru se směsí luxusních olejů

Jsou vaše vlasy jemné, křehké, ale zároveň suché a postrádají lesk? Toužíte po okamžitém zjemnění, nepřekonatelné hebkosti a snadném rozčesávání? Začněte se hýčkat exkluzivním kondicionérem z řady LuxeOil – produktem, který pomáhá chránit přirozenou hladinu keratinu tím, že opravuje narušenou strukturu vlasu zevnitř i zvnějšku. Vlasy vyživuje a intenzivně hydratuje pomocí arganového, mandlového a jojobového oleje. Možná si nyní říkáte, že péče na bázi olejů není nic pro vás. Bojíte se zatížení, ale věřte nám. Všechny zmíněné olejíčky jsou čiré, lehounké a mají takové poměry, aby vlasy neztratily na objemu.

Důležitá informace:
Kabinetní balení vám vydrží na poličce i několik měsíců. Vy si ale na jeho složení po několika týdnech zvyknete a samotné účinky se vám budou zdát slabší. Proto doporučujeme kondicionér střídat s jiným typem kondicionéru System professional. Vaše vlasy si tuto střídavou péči zamilují!
Pumpa je součástí balení.

Aplikace:
Jakmile budete mít vlasy umyté vhodným šamponem System Professional, vymačkejte z nich přebytečnou vodu – buď pomocí dlaní nebo ručníku. Až nyní sáhněte po kondicionéru. Množství srovnatelné s jednou či dvěma polévkovými lžicemi rozetřete v dlaních a rovnoměrně aplikujte pouze do délek. U nás ve Spellu říkáme od „gumičky“ směrem dolů ke konečkům. Netrápí-li vás silné zacuchávání vlasů, délky ještě lehce pročesejte Tangle Teezerem. Kondicionér nechte působit 30 sekund a poté jej důkladně vypláchněte teplou vodou. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška produktu – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Nakonec vlasy jemně vysušte ručníkem a připravte je na foukanou.

Magdalena doporučuje:

Po každém umytí vlasů šamponem sáhněte po kondicionéru. A proč? Za účelem odstranění mazu a nečistot otevírá šampon horní vrstvu vlasu – kutikulu. Kutikula vlas chrání před poškozením, proto je nezbytné ji znovu uzavřít. A to má právě za úkol kondicionér. Uzavřený vlas = zdravý a odolnější vlas.
Kořínky vlasů nepotřebují žádný kondicionér, protože se o ně přirozeně stará maz produkovaný pokožkou hlavy. Aplikujte jej tak pouze do délek.

Mohlo by se vám líbit…