L4 – LuxeOil – Lehký olej 100 ml

850,00  (s DPH 21%)

Skladem

Katalogové číslo: 81618064 Kategorie: , Štítků: , , , , , ,

Popis

Olej na ochranu keratinu

Kdybyste se u nás ve Spellu zeptali na zlatý grál v kadeřnické péči, vložili bychom vám do rukou přesně tento výjimečný olej! Voňavý zázrak, který s okamžitými výsledky proměňuje a opravuje vlasy zevnitř navenek. Vlasy chrání před vysycháním, poskytuje jim dlouhotrvající hebkost a dodává jim nepřekonatelný lesk. 

V kouzelné lahvičce naleznete směs tří luxusních olejů – olej arganový, mandlový a jojobový.

Aplikace:
Olejíček je velmi variabilní. Kombinovat jej lze s mnoha pečujícími i stylingovými produkty. Vyzkoušejte naše tipy a objevte tu vaši nejmilejší kombinaci.

Extra péče: Dopřejte vlasům něco navíc a přimíchejte olej do jakékoliv masky od System Professional, kterou aplikujeme do délek. Nechte působit 5 – 10 minut a důkladně vymyjte.

Do mokrých vlasů: Pumpněte si olej do dlaní (stačí malé množství, 1 – 2 kapky), lehce jej rozetřete, vpracujte do délek a vyfoukejte. Olejíček vlasy posilní před mechanickým namáháním, pomůže eliminovat krepatění a krásně vyhladí. Doporučujeme jej používat se stylingovými produkty, které v sobě mají termální ochranu.

Do suchých vlasů: Použijte olej jako závěrečnou tečku. Uhlaďte své vlasy a radujte se z nádherného lesku a vůně.

Barbora doporučuje:

Chcete se přesvědčit, že je váš olejíček kvalitní? Naneste jej do dlaní, rozetřete a zkuste lusknout prsty. Jestliže luská, je to ten pravý, který vlasy nezatíží!

Mohlo by se vám líbit…