X5LB Lipid Booster – bezoplachová kúra 95 ml

2200,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Posilující a hloubkově vyživující péče pro narušené vlasy

Přáli byste si zažít pocit, který se dostaví po hloubkovém salonním ošetření i u vás doma? System Professional vám jej poskytne. Lahvička Lipid Booster totiž spojuje dvě nejpokročilejší technologie – technologii LipidCode, která obnovuje lipidovou bariéru vně vlasu a technologii Wellaplex, která se podílí na tvorbě nových vazeb uvnitř vlasu. Výsledkem jsou dokonale hladké, silné a proti poškození odolné vlasy.

A kdo by si měl Lipid Booster pořídit? Každý, jehož vlasy jsou narušené, porézní, a to zejména vlivem pravidelného zesvětlování. Na struktuře nezáleží – božsky, a přitom bez zatížení opečuje vlasy jemné, normální i hrubé. Z naší zkušenosti musíme říct, že úžasné výsledky vykouzlí také u vlasů vlnitých a kudrnatých. I když je produkt určený především na zesvětlované vlasy, zázraky dokáže i u vlasů narušených vnějšími vlivy, nebo třeba tepelnou úpravou.

Aplikace:
Lahvičku důkladně protřepejte a rovnoměrně aplikujte 10-12 pumpnutí do umytých a ručníkem vysušených vlasů. Jsou-li vaše vlasy řidší a jemné, doporučujeme snížit aplikované množství na polovinu. Sprejujte vždy pouze do délek a konečků. Neoplachujte. Vlasy šetrně pročesejte, použijte termální ochranu, vyfoukejte a finálně upravte, jak jste zvyklí.
Pro dosažení co možná nejlepších výsledků používejte 1x týdně.

Účinné složky spreje skvěle doplňují řady LuxeOil, Repair a Smoothen.

Barbora doporučuje:

Vyzkoušejte také intenzivní salonní ošetření s přípravkem Lipid Booster+, které zvýší odolnost vlasů proti lámavosti a okamžitě vylepší jejich narušenou strukturu. Měkké, sametově hladké vlasy si zamilujete.

Mohlo by se vám líbit…