M1 – Triple Shampoo 250 ml

600,00  (s DPH 21%)

Skladem

Katalogové číslo: 99240012203 Kategorie: Štítků: , , , , , , , ,

Popis

Pánský šampon pro vlasy, vousy, tělo

Šampon Triple doporučujeme zvolit, pokud vás „pánové“ netrápí žádné vlasové obtíže a máte rádi jednoduchost. Používat jej totiž můžete nejen na vlasy, ale i na vousy a celé tělo.

Aplikace aneb jak na zdravou pokožku a krásné vlasy:
Pánové, moc dobře víme, že vy na to možná tolik nejste. Ale jakmile vyzkoušíte kvalitní péči a dáte si záležet na následujících slovech, ten rozdíl určitě poznáte.

Vlasy před samotnou aplikací šamponu důkladně propláchněte teplou vodou. Dopřejte si klidně minutu i dvě – vlasy je potřeba pořádně namočit, abyste vymyli stylingové produkty a všechny nečistoty. Jen úplně mokrý vlas zajistí bohatou pěnivost šamponu. Šamponu stačí jen malá dávka – v rukou máte produkt s velmi účinným složením. V dlaních proto vždy rozetřete jen kapku a krouživými pohyby naneste k pokožce hlavy. Pokud máte pocit, že šampon pění málo, přidejte trochu vody. Na závěr vlasy důkladně opláchněte.

Magdalena doporučuje:

Po každém umytí vlasů sáhněte po fénu. Nejde ani tak o vlasy, ale především o zdraví vlasové pokožky. Foukáním předcházíte svědění, lupům a rychlejšímu maštění.

Mohlo by se vám líbit…