P1 – Purify Shampoo 1 l

2200,00  (s DPH 21%)

Skladem (dostupné na objednávku)

Popis

Kabinetní balení hloubkově čisticího šamponu proti lupům

Trápí vás nadbytečná produkce kožního mazu? Máte mastné, mazem nasáklé lupy, které jsou větší, těžší, ulpívají na pokožce hlavy i ve vlasech? Purify šampon je pro vás tou správnou volbou. V jeho složení najdete účinné antimykotikum – pyrition zinečnatý, protizánětlivý extrakt z vilínu a zklidňující allantoin. Zdravá a odolná pokožka je již na dosah!

Důležitá informace:
Problémy s lupy postihují přibližně 50 % světové populace a mají mnoho různých příčin. K těm velmi častým patří geneticky či hormonálně podmíněná nadprodukce kožního mazu, který je živnou půdou pro kvasinky z rodu Malassezia. Opomenout také nelze stres, špatné hygienické či stravovací návyky nebo nošení nevhodné pokrývky hlavy.
Zbavit se lupů bývá velmi náročné, mnohdy i nemožné. Proto buďte hodně trpěliví! Produkty, které jejich výskyt zmírňují, mějte vždy po ruce. Lupy mají tendenci se periodicky vracet, čistá pokožka tak nemusí znamenat úplné vítězství.
Šampon z řady Purify používejte jen do okamžiku, dokud se na pokožce lupy vyskytují. Jakmile se vám zdá, že je pokožka čistá, nahraďte jej jiným nedráždivým šamponem, a vraťte se k němu, až když cítíte, že je to znovu potřeba. Neustupující problémy související s pokožkou hlavy vždy konzultujte s lékařem.
Pumpa je součástí balení.

Aplikace:
Vlasy nejprve dostatečně propláchněte teplou vodou. Poté sáhněte po šamponu. Množství srovnatelné s velikostí padesátikoruny rozetřete v dlaních a rovnoměrně aplikujte k pokožce hlavy. Začněte navrchu a postupujte hezky kolem uší, dozadu, až k temeni. Při masáži využívejte polštářky prstů. Délky vlasů očistěte pouze vzniklou pěnou. Jakmile máte hotovo, šampon důkladně vypláchněte. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška pěny – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Nakonec z vlasů jemně vymačkejte přebytečnou vodu a připravte je na aplikaci kondicionéru.

Simona doporučuje:

Ještě než otočíte kohoutkem, vezměte do ruky kartáč a vlasy jím pečlivě pročesejte – hezky od konečků ke kořínkům. Štětiny kartáče totiž z vlasů odstraní první nečistoty a zároveň se vlasy při mytí nebudou tolik zacuchávat.
Pamatujte, že s kvalitním šamponem nemusíte vlasy umývat dvakrát. Pokud však máte pocit, že jsou hodně znečištěny, proplachujte je pouze delší dobu teplou vodou.
Po každém umytí vlasů šamponem sáhněte po kondicionéru. A proč? Za účelem odstranění mazu a nečistot otevírá šampon horní vrstvu vlasu – kutikulu. Kutikula vlas chrání před poškozením, proto je nezbytné ji znovu uzavřít. A to má právě za úkol kondicionér. Uzavřený vlas = zdravý a odolnější vlas.

Mohlo by se vám líbit…