Clean Beauty – Anti-Frizz Conditioner 250 ml

900,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Kondicionér pro zjemnění struktury vlasu

Anti-Frizz kondicionér se skvěle hodí jak pro přírodní, tak i pro barvené nebo zesvětlované vlasy, které jsou pevné, na omak hrubé a suché. Trápí je zacuchávání, krepatění nebo nežádoucí reakce na vysokou vlhkost. Pomoci dokáže i kudrnám, kterým chybí lesk, elastičnost a potřebná kontrola. Jemné, snadno rozčesatelné a zvladatelné vlasy již nemusí být nereálným snem!

Kondicionér má z 89 % přírodní složení. Obsahuje mandlový olej, který vlasy vyživuje, posiluje a zvyšuje jejich lesk. Kyselina hyaluronová zase poskytuje intenzivní hydrataci a pomáhá předcházet nežádoucímu poškození.

Nejste si jisti výběrem? Napište nám na náš chat a popovídejte si o tom s námi.

Aplikace:
Jakmile budete mít vlasy umyté šamponem, vymačkejte z nich přebytečnou vodu – buď pomocí dlaní nebo ručníku. To proto, ať účinné látky kondicionéru zbytečně neředíte. Nezapomeňte být citliví, vlasy jsou po šamponu, který vlas otevřel, velmi křehké. Až nyní sáhněte po lahvičce. Množství srovnatelné s jednou či dvěma polévkovými lžicemi rozetřete v dlaních a rovnoměrně aplikujte pouze do délek. U nás ve Spellu říkáme od „gumičky“ směrem dolů ke konečkům. Zbytek, který vám zůstane v dlaních, můžete lehce zapracovat i do vyšších partií. Netrápí-li vás silné zacuchávání vlasů, délky ještě pročesejte Tangle Teezerem. Opravdu opatrně, žádné tahání. Kondicionér Clean Beauty nechte působit 2 – 3 minuty a poté jej důkladně vypláchněte teplou vodou. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška produktu – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Nakonec vlasy jemně vysušte ručníkem a připravte je na foukanou.

A proč právě Clean Beauty?

Dlouho jsme mezi různými značkami hledali produkty, které mají co nejvíce čisté složení, ale zároveň jsou maximálně funkční a účinné. Takový poklad jsme našli u značky Paul Mitchell® Clean Beauty. Produkty, které jsou šetrné k vlasové pokožce, vlasům, ale i k životnímu prostředí. Čisté ingredience, účinné složení a jako malý bonus i bio balení, které je z 90 % tvořeno z cukrové třtiny a je 100% recyklovatelné.

Pěstování cukrové třtiny pohlcuje skleníkový plyn oxid uhličitý, který škodí naší planetě a je největší příčinou globálního oteplování. Na rozdíl od tradičních plastů, bioplasty během svého životního cyklu pohltí více oxidu uhličitého, než ho vyprodukují, a tím se stávají uhlíkově negativním řešením.

Clean Beauty je dobrá nejen pro vaše vlasy, ale také pro planetu. A ta vůně? Třikrát hurá! 

Mohlo by se vám líbit…