R2 – Repair Conditioner 200 ml

800,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Kondicionér na poškozené vlasy

Potřebují vaše vlasy znovu dodat sílu? Jsou hrubé, suché a obtížně česatelné? Trápí je lámavost a citlivost? Mají za sebou neprofesionálně prováděné barvení, odbarvování nebo jiné chemické ošetření? Kondicionér Repair je jejich spásou. O nápravu vnitřní vlasové struktury se stará hydrolyzovaný keratin. Ostatní účinné látky zacelují narušené oblasti a obnovují hladký povrch. Výsledkem jsou pružnější, poddajnější a snáze rozčesatelné vlasy plné lesku. 

Aplikace:
Jakmile budete mít vlasy umyté vhodným šamponem System Professional, vymačkejte z nich přebytečnou vodu – buď pomocí dlaní nebo ručníku. Až nyní sáhněte po kondicionéru. Množství srovnatelné s jednou či dvěma polévkovými lžicemi rozetřete v dlaních a rovnoměrně aplikujte pouze do délek. U nás ve Spellu říkáme od „gumičky“ směrem dolů ke konečkům. Netrápí-li vás silné zacuchávání vlasů, délky ještě lehce pročesejte Tangle Teezerem. Kondicionér nechte působit 30 sekund a poté jej důkladně vypláchněte teplou vodou. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška produktu – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Nakonec vlasy jemně vysušte ručníkem a připravte je na foukanou.

Magdalena doporučuje:

Ve chvíli, kdy spotřebujete balení Repair kondicionéru, poraďte se o dalším kroku s vaším kadeřníkem. Může se stát, že vlasy získají zpět svoji kondici a nebude potřeba pokračovat v této intenzivní péči!
Po každém umytí vlasů šamponem sáhněte po kondicionéru. A proč? Za účelem odstranění mazu a nečistot otevírá šampon horní vrstvu vlasu – kutikulu. Kutikula vlas chrání před poškozením, proto je nezbytné ji znovu uzavřít. A to má právě za úkol kondicionér. Uzavřený vlas = zdravý a odolnější vlas.
Kořínky vlasů nepotřebují žádný kondicionér, protože se o ně přirozeně stará maz produkovaný pokožkou hlavy. Aplikujte jej tak pouze do délek.

Mohlo by se vám líbit…