S2 – Smoothen Conditioner 1 l

3000,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Kabinetní balení kondicionéru pro snažší rozčesávání vlasů

Jsou vaše vlasy na omak hrubé, suché a nepoddajné? Chybí vašim kudrnám lesk, elastičnost a potřebná kontrola?
Trápí vás zacuchávání, krepatění nebo nežádoucí reakce na vysokou vlhkost? Smoothen kondicionér je tu pro vás. O dokonalou hebkost a hydrataci se stará v něm obsažený avokádový olej. Pružnějšími, lesklejšími a zdravějšími se vlasy stávají díky výtažku z kašmírové vlny. Jemné, snadno rozčesatelné a zvladatelné vlasy již nemusí být nereálným snem! 

Důležitá informace:
Toto velké balení vám vydrží na poličce i několik měsíců. Vy si ale na jeho složení po několika týdnech zvyknete a samotné účinky se vám budou zdát slabší. Proto doporučujeme kondicionér střídat s jiným typem kondicionéru System Professional. Vaše vlasy si tuto střídavou péči zamilují!
Pumpa je součástí balení.

Aplikace:
Jakmile budete mít vlasy umyté vhodným šamponem System Professional, vymačkejte z nich přebytečnou vodu – buď pomocí dlaní nebo ručníku. Až nyní sáhněte po kondicionéru. Množství srovnatelné s jednou či dvěma polévkovými lžicemi rozetřete v dlaních a rovnoměrně aplikujte pouze do délek. U nás ve Spellu říkáme od „gumičky“ směrem dolů ke konečkům. Netrápí-li vás silné zacuchávání vlasů, délky ještě lehce pročesejte Tangle Teezerem. Kondicionér nechte působit 30 sekund a poté jej důkladně vypláchněte teplou vodou. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška produktu – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Nakonec vlasy jemně vysušte ručníkem a připravte je na foukanou.

Magdalena doporučuje:

Po každém umytí vlasů šamponem sáhněte po kondicionéru. A proč? Za účelem odstranění mazu a nečistot otevírá šampon horní vrstvu vlasu – kutikulu. Kutikula vlas chrání před poškozením, proto je nezbytné ji znovu uzavřít. A to má právě za úkol kondicionér. Uzavřený vlas = zdravý a odolnější vlas.
Kořínky vlasů nepotřebují žádný kondicionér, protože se o ně přirozeně stará maz produkovaný pokožkou hlavy. Aplikujte jej tak pouze do délek.

Mohlo by se vám líbit…