Sebastian Professional – Trilliant Hair Spray 150 ml

650,00  (s DPH 21%)

Skladem

Kategorie: , Štítek:

Popis

Ochranný sprej dodávající lesk

Hledáte nezatěžující styling, který vlasy podrží v požadovaném tvaru, dodá jemný objem, oslnivý lesk a zároveň jim poskytne potřebnou ochranu před použitím tepelných nástrojů? Pak pro vás bude Trilliant sprej správnou volbou! Sprej má dvousložkové složení, které je obohacené o extrakt z křišťálu. Má lehkou konzistenci a velmi příjemnou vůni. Vyzdvihnout musíme především zářivý efekt, který vytvoří po nastříkání do vlasů. Jedním slovem: láska.

Aplikace:
Trilliant sprej je možné nastříkat jak na mokré vlasy před foukanou, tak i na suché vlasy před kulmováním nebo žehlením.

Mokré vlasy před foukanou: Vlasy umyjte šamponem a dopřejte jim kondicionér. Lehce je prosušte pomačkáním přes ručník a šetrně pročešte od konečků po kořínky. Vezměte do rukou sprej a důkladně protřepejte, aby se jeho složky spojily. Stříkejte rovnoměrně do vlasů, nezapomínejte na zadní partie. Pokud máte husté vlasy, nadzvedněte horní část, aby se sprej dostal všude. Pomoci si můžete také pročesáním, kdy se sprej dostane i tam, kde jste zapomněli. A teď už se můžete pustit do foukání!

Suché vlasy před kulmováním nebo žehlením: Sprej do suchých vlasů stříkejte v menším množství a vždy rovnoměrně, nevynechejte žádné partie. Na pomoc si přizvěte kartáč a vlasy pročešte.