Tangle Teezer – The Ultimate Detangler Mini Salmon Pink Aprico

350,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Celosvětově proslulý kartáč Tangle Teezer je už standardem naší kadeřnické výbavy. Při rozčesávání je nepostradatelným pomocníkem. Věříme, že jakmile jej vyzkoušíte, zamilujete si ho stejně jako my. Tangle Teezer má patentovanou technologii dvou typů ohebných štětin. Ty delší si hravě poradí se zacucháním a uzlíky, kratší se naopak postarají o uhlazení a lesk.

Wet Detangler je speciálně navržen pro rozčesávání mokrých vlasů, nicméně skvělou péči poskytne i vlasům suchým. Jeho delší měkké štětinky jsou velice šetrné. Zabraňují bolestivému napínání, tahání a následnému lámání. Kratší štětiny uhlazují. Vlasy na pohled vypadají zdravější a lesklejší. Kartáč má ergonomicky tvarovanou rukojeť, která zajišťuje bezproblémovou manipulaci a optimální držení v ruce.

Ve verzi Mini je ideálním parťákem na cesty.

Nikola doporučuje:

Pravidelné česání pomáhá stimulovat vlasovou pokožku a podporuje zdravý růst vlasů. Je však třeba dodržovat jeho správný postup. Nikdy vlasy nerozčesávejte od kořínků směrem ke konečkům, zbytečně byste si ublížili. Naopak, vždy začínejte od spodu (a samozřejmě směrem dolů ke konečkům, aby nedošlo k omylu) a postupujte nahoru až ke kořínkům.

Mohlo by se vám líbit…