B1 – Balance Shampoo 1 l

2200,00  (s DPH 21%)

Skladem (dostupné na objednávku)

Popis

Kabinetní balení zklidňujícího šamponu pro citlivou pokožku

Reaguje vaše pokožka nepříznivě na teplo, chlad či na některé chemické látky? Trápí ji zarudnutí, pocit napětí, svědění, nebo dokonce lehká bolestivost? Máte v hlavě suché šupinky, které opadávají na ramena? Balance šampon pro vás bude spásou! O vlasovou pokožku pečuje šetrně, ale s obrovskou pečlivostí. K jeho léčivým složkám patří dl-panthenol, který zvlhčuje horní vrstvu pokožky (epidermis) a pomáhá ji vyrovnat dosud nízkou hladinu hydratace, betain s protizánětlivými účinky a se zklidňujícím účinkem výtažek z kůry vrby bílé. Zdravá, odolná a hydratovaná vlasová pokožka je již na dosah!

Důležitá informace:
Šampon z řady Balance používejte jen do okamžiku, dokud vaši pokožku trápí výše zmíněné obtíže.
Jakmile obtíže ustanou, nahraďte jej jiným šamponem dle typu vašich vlasů a vraťte se k němu, až když cítíte, že je to znovu potřeba. Jakékoliv závažnější problémy související s pokožkou hlavy vždy konzultujte s lékařem.
Pumpa je součástí balení.

Aplikace:
Vlasy nejprve dostatečně propláchněte teplou vodou. Poté sáhněte po šamponu. Množství srovnatelné s velikostí padesátikoruny rozetřete v dlaních a rovnoměrně aplikujte k pokožce hlavy. Začněte navrchu a postupujte hezky kolem uší, dozadu, až k temeni. Při masáži využívejte polštářky prstů. Délky vlasů očistěte pouze vzniklou pěnou. Jakmile máte hotovo, šampon důkladně vypláchněte. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška pěny – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Nakonec z vlasů jemně vymačkejte přebytečnou vodu a připravte je na aplikaci kondicionéru.

Simona doporučuje:

Ještě než otočíte kohoutkem, vezměte do ruky kartáč a vlasy jím pečlivě pročesejte – hezky od konečků ke kořínkům. Štětiny kartáče totiž z vlasů odstraní první nečistoty a zároveň se vlasy při mytí nebudou tolik zacuchávat.
Pamatujte, že s kvalitním šamponem nemusíte vlasy umývat dvakrát. Pokud však máte pocit, že jsou hodně znečištěny, proplachujte je pouze delší dobu teplou vodou.
Po každém umytí vlasů šamponem sáhněte po kondicionéru. A proč? Za účelem odstranění mazu a nečistot otevírá šampon horní vrstvu vlasu – kutikulu. Kutikula vlas chrání před poškozením, proto je nezbytné ji znovu uzavřít. A to má právě za úkol kondicionér. Uzavřený vlas = zdravý a odolnější vlas.

Mohlo by se vám líbit…