B3 – Balance Mask 200 ml

1100,00  (s DPH 21%)

Skladem (dostupné na objednávku)

Popis

Zklidňující maska

Reaguje vaše pokožka nepříznivě na teplo, chlad či na některé chemické látky? Trápí ji zarudnutí, pocit napětí, svědění, nebo dokonce lehká bolestivost? Máte v hlavě suché šupinky, které opadávají na ramena? Dopřejte si každé 3. – 4. mytí úlevu v podobě zklidňující masky Balance. Zdravá, odolná a hydratovaná vlasová pokožka je již na dosah!

Důležitá informace:
Masku z řady Balance používejte jen v okamžiku, kdy vaši pokožku trápí výše zmíněné obtíže. Jakmile obtíže ustanou, masku vynechejte a vraťte se k ní, až když cítíte, že je to znovu potřeba. Jakékoliv závažnější problémy související s pokožkou hlavy vždy konzultujte s lékařem.

Aplikace:
S Balance maskou se primárně nepečuje o délky vlasů. Maska se aplikuje přímo na vlasovou pokožku. Jejím úkolem je pokožku ozdravit a zklidnit. 

Po umytí vhodným šamponem System Professional z vlasů vymačkejte přebytečnou vodu – buď pomocí dlaní nebo ručníku. Až nyní sáhněte po masce. Do dlaně si naberte množství srovnatelné s jednou polévkovou lžící. Aplikujte přímo na pokožku hlavy a vmasírujte. Do délek naneste jinou masku dle typu vašich vlasů nebo v poslední minutě použijte kondicionér. Masku nechte působit 5 minut a poté důkladně vypláchněte teplou vodou. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška produktu – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Nakonec vlasy jemně vysušte ručníkem a připravte je na foukanou.

Lucie doporučuje:

Pokud chcete vaší pokožce dopřát extra lásku, aplikujte masku tak , jak je uvedeno výše a poté vlasy zabalte do ručníku. Po 10 minutách opláchněte.

Mohlo by se vám líbit…