B1 – Balance Shampoo 250 ml

600,00  (s DPH 21%)

Skladem (dostupné na objednávku)

Katalogové číslo: 81536890 Kategorie: Štítků: , , , , , , ,

Popis

Zklidňující šampon pro citlivou pokožku

Reaguje vaše pokožka nepříznivě na teplo, chlad či na některé chemické látky? Trápí ji zarudnutí, pocit napětí, svědění, nebo dokonce lehká bolestivost? Máte v hlavě suché šupinky, které opadávají na ramena? Balance šampon pro vás bude spásou! O vlasovou pokožku pečuje šetrně, ale s obrovskou pečlivostí. K jeho léčivým složkám patří dl-panthenol, který zvlhčuje horní vrstvu pokožky (epidermis) a pomáhá ji vyrovnat dosud nízkou hladinu hydratace, betain s protizánětlivými účinky a se zklidňujícím účinkem výtažek z kůry vrby bílé. Zdravá, odolná a hydratovaná vlasová pokožka je již na dosah!

Důležitá informace:
Šampon z řady Balance používejte jen do okamžiku, dokud vaši pokožku trápí výše zmíněné obtíže.
Jakmile obtíže ustanou, nahraďte jej jiným šamponem dle typu vašich vlasů a vraťte se k němu, až když cítíte, že je to znovu potřeba. Jakékoliv závažnější problémy související s pokožkou hlavy vždy konzultujte s lékařem.

Aplikace:
Vlasy nejprve dostatečně propláchněte teplou vodou. Poté sáhněte po šamponu. Množství srovnatelné s velikostí padesátikoruny rozetřete v dlaních a rovnoměrně aplikujte k pokožce hlavy. Začněte navrchu a postupujte hezky kolem uší, dozadu, až k temeni. Při masáži využívejte polštářky prstů. Délky vlasů očistěte pouze vzniklou pěnou. Jakmile máte hotovo, šampon důkladně vypláchněte. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška pěny – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Nakonec z vlasů jemně vymačkejte přebytečnou vodu a připravte je na aplikaci kondicionéru.

Simona doporučuje:

Ještě než otočíte kohoutkem, vezměte do ruky kartáč a vlasy jím pečlivě pročesejte – hezky od konečků ke kořínkům. Štětiny kartáče totiž z vlasů odstraní první nečistoty a zároveň se vlasy při mytí nebudou tolik zacuchávat.
Pamatujte, že s kvalitním šamponem nemusíte vlasy umývat dvakrát. Pokud však máte pocit, že jsou hodně znečištěny, proplachujte je pouze delší dobu teplou vodou.
Po každém umytí vlasů šamponem sáhněte po kondicionéru. A proč? Za účelem odstranění mazu a nečistot otevírá šampon horní vrstvu vlasu – kutikulu. Kutikula vlas chrání před poškozením, proto je nezbytné ji znovu uzavřít. A to má právě za úkol kondicionér. Uzavřený vlas = zdravý a odolnější vlas.

Mohlo by se vám líbit…