Clean Beauty – Blonde Shampoo 250 ml

800,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Šampon pro zesvětlené vlasy

Fialový hydratační šampon, který šetrně čistí blond, zesvětlené, stříbrné a šedivé vlasy. Pokud patříte k milovníkům studených odstínů a chcete redukovat nežádoucí žluté tóny, jste na správné adrese.

Šampon má z 82 % přírodní složení. Obsahuje výtažek  z granátového jablka, který je bohatý na antioxidanty. Pomáhá tak účinně chránit barvu vlasů, zachovat její sytost a lesk. Brutnákový olej má skvělé revitalizační schopnosti. Vlasové vlákno intenzivně hydratuje, zabraňuje lámání a zvyšuje pružnost. Fialové pigmenty osvěžují blond a šedivé odstíny vlasů.

Nejste si jisti výběrem? Napište nám na náš chat a popovídejte si o tom s námi.

Aplikace:
Ještě než otočíte kohoutkem, vezměte do ruky kartáč a vlasy jím pečlivě pročesejte – hezky od konečků ke kořínkům. Štětiny kartáče totiž z vlasů odstraní první nečistoty a zároveň se vlasy při mytí nebudou tolik zacuchávat. Poté vlasy dostatečně propláchněte „tak akorát“ teplou vodou. Dopřejte si klidně minutu i dvě – vlasy je potřeba pořádně namočit, abyste vymyli veškeré stylingové produkty a nečistoty. Nyní sáhněte po šamponu. Množství srovnatelné s velikostí padesátikoruny rozetřete v dlaních a krouživými pohyby aplikujte k pokožce hlavy. Začněte navrchu a postupujte hezky kolem uší, dozadu, až k temeni. Při masáži využívejte polštářky prstů. Nelekejte se jeho nízké pěnivosti. Šampon vzhledem k přírodnímu složení vytváří jen lehkou emulzi. Rozhodně nezvyšujte aplikované množství. Šampon pečlivě vypláchněte a vrhněte se na druhé mytí. Ano, slyšíte správně. S Blonde shampoo je nutné vlasy umývat dvakrát.  Při vymývání dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška produktu – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Dobré vypláchnutí poznáte tak, že jsou vlasy na dotek hrubé – a proto máme kondicionér!

A proč právě Clean Beauty?

Dlouho jsme mezi různými značkami hledali produkty, které mají co nejvíce čisté složení, ale zároveň jsou maximálně funkční a účinné. Takový poklad jsme našli u značky Paul Mitchell® Clean Beauty. Produkty, které jsou šetrné k vlasové pokožce, vlasům, ale i k životnímu prostředí. Čisté ingredience, účinné složení a jako malý bonus i bio balení, které je z 90 % tvořeno z cukrové třtiny a je 100% recyklovatelné.

Pěstování cukrové třtiny pohlcuje skleníkový plyn oxid uhličitý, který škodí naší planetě a je největší příčinou globálního oteplování. Na rozdíl od tradičních plastů, bioplasty během svého životního cyklu pohltí více oxidu uhličitého, než ho vyprodukují, a tím se stávají uhlíkově negativním řešením.

Clean Beauty je dobrá nejen pro vaše vlasy, ale také pro planetu. A ta vůně? Třikrát hurá

Mohlo by se vám líbit…