Clean Beauty – Scalp Therapy Conditioner 250 ml

900,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Zklidňující kondicionér pro problematickou pokožku hlavy

Žhavá novinka značky Clean Beauty! Vyživující, přesto lehoučký kondicionér, který poskytuje okamžité zklidnění pokožce, kterou trápí suchost a citlivost spojená s nepříjemnými pocity svědění, začervenáním a napětím. Skvěle sedne i pokožce s nadměrnou produkcí mazu. Usměrnit a navrátit jí přirozenou rovnováhu totiž pomáhá v lahvičce obsažený zinek. 

Kondicionér má z 95 % přírodní složení. Obsahuje šťávu z vinné révy a výtažek z heřmánku – ingredience, které zmírňují problémy vlasové pokožky, chrání ji před volnými radikály, lehce hydratují, účinně čistí a osvěžují. Zinek pomáhá předcházet zánětům, balancuje produkci mazu a jako antioxidant přispívá k celkovému zdraví vlasů. Na pokožce navíc vytváří ochranný mikrofilm, který je schopný odrazit, absorbovat a rozptýlit UV záření.

Řada Scalp Therapy je povzbuzujícím wellness zážitkem pro všechny typy vlasů (barvené, zesvětlené i přírodní), které vyžadují posílení a okamžitou úlevu. Slouží především k normalizaci vlasové pokožky. Je zaměřena na prevenci. Vyrovnává bakteriální mikroflóru, optimalizuje hydrolipidový film, a brání tak množení škodlivých organismů.

Nejste si jisti výběrem? Napište nám na náš chat a popovídejte si o tom s námi.

Aplikace:
Kondicionér Scalp Therapy pečuje o délky vlasů, ale především o pokožku hlavy. Kromě délek se aplikuje přímo na vlasovou pokožku. Jeho úkolem je pokožku ozdravit, vyčistit a okamžitě zklidnit.

Jakmile budete mít vlasy umyté šamponem, vymačkejte z nich přebytečnou vodu pomocí ručníku. V tomto případě dlaně nestačí! Nezapomeňte být citliví, vlasy jsou po šamponu, který vlas otevřel, velmi křehké. Až nyní sáhněte po lahvičce. Malé množství produktu rozetřete v dlaních a naneste přímo na vlasovou pokožku. Pečlivě vmasírujte bříšky prstů. Poté do dlaní opětovně aplikujte množství kondicionéru, na které jste zvyklí a zapracujte jej do délek. Zpravidla jsou to jedna nebo dvě polévkové lžíce. Netrápí-li vás silné zacuchávání vlasů, sáhněte ještě po kartáči Tangle Teezer a vlasy jím po celé délce pročesejte. Opravdu opatrně, žádné tahání. Kondicionér nechte působit 2 – 3 minuty a poté jej důkladně vypláchněte teplou vodou. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška produktu – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Nakonec vlasy jemně vysušte ručníkem a připravte je na foukanou.

A proč právě Clean Beauty?

Dlouho jsme mezi různými značkami hledali produkty, které mají co nejvíce čisté složení, ale zároveň jsou maximálně funkční a účinné. Takový poklad jsme našli u značky Paul Mitchell® Clean Beauty. Produkty, které jsou šetrné k vlasové pokožce, vlasům, ale i k životnímu prostředí. Čisté ingredience, účinné složení a jako malý bonus i bio balení, které je z 90 % tvořeno z cukrové třtiny a je 100% recyklovatelné.

Pěstování cukrové třtiny pohlcuje skleníkový plyn oxid uhličitý, který škodí naší planetě a je největší příčinou globálního oteplování. Na rozdíl od tradičních plastů, bioplasty během svého životního cyklu pohltí více oxidu uhličitého, než ho vyprodukují, a tím se stávají uhlíkově negativním řešením.

Clean Beauty je dobrá nejen pro vaše vlasy, ale také pro planetu. A ta vůně? Třikrát hurá!

Mohlo by se vám líbit…