COLOR FRESH MASK – Rose Blaze 150 ml

380,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Maska pro božský lesk a oživení barvy 

Maska dokáže vlasy jak vyživit, tak i nádherně natónovat. Díky ní můžete protáhnout čas mezi jednotlivými návštěvami u kadeřníka a svou barvu oživit v pohodlí domova. Přidanou hodnotou je její vůně – tu u nás ve Spellu prostě milujeme! Maska je vhodná pro zesvětlené nebo světlejší vlasy. Intenzita výsledku je ovlivněna jejich porézností a kvalitou. Nejste si jisti, zda je určena právě pro vás? Poraďte se svým kadeřníkem, nebo nám napište na Instagram @wearespell.

Odstín Rose Blaze:
Tóny v barvách růže s odstínem Rose Blaze! Tato maska je vhodná do středně blond přírodních a zesvětlovaných vlasů. Projeví se i na tmavších odstínech vlasů o hloubce 6/, 7/, 8/, 9/, 10.

Aplikace:
Nejprve se pro klid v duši raději převlečte do domácího oblečení. Vlasy pečlivě umyjte šamponem a poté lehce prosušte ručníkem. Použijte ochranné rukavice, předejdete tak nežádoucímu zabarvení vašich rukou a nehtů. Rozdělte si vlasy do sekcí, nejprve na 3-4 patra. Postupujte od spodních vlasů až k vršku hlavy. Každé patro dále rozdělte dle hustoty vlasů na 4-6 pramenů. Masku aplikujte v každém patře do jednotlivých pramenů a poté vlasy opakovaně pročesejte. Nechte 5-10 minut působit a důkladně opláchněte. Na závěr jen vlasy vysušte a upravte tak, jak jste zvyklí.

Upozornění:
Masku nepoužívejte v případě, že jste již v minulosti prodělal/a nežádoucí reakci na barvu na vlasy nebo se u vás objevila nežádoucí reakce po dočasném tetování hennou. Při vysoušení vlasů ručníkem můžou pigmenty obsažené v masce lehce zabarvit ručník, doporučujeme použít nejlépe nějaký tmavší kousek. Předejděte případnému zabarvení ručníku, oblečení či polštáře důkladným vymytím produktu.

Nikola doporučuje:

Ve dvou to bude nejen větší zábava, ale také to bude celé jednodušší. Řekněte si o pomoc kamarádce, ségře nebo třeba mamce. Aplikace tak bude rovnoměrnější a vysněný výsledek jistější.

Mohlo by se vám líbit…