C5B – Color Save Bi-phase Conditioner 185 ml

850,00  (s DPH 21%)

Skladem (dostupné na objednávku)

Popis

Bezoplachový kondicionér na ochranu zářivosti barvy

Máte extrémně jemné vlasy a vyhýbáte se klasickým oplachovým kondicionérům? Bojíte se zatížení a ztráty objemu? Nebo naopak patříte ke klientům, jejichž vlasy jsou extrémně silné až krepaté, zacuchávají se a obtížně se rozčesávají? Dvoufázový, lehký, bezoplachový sprej Color Save Bi-phase je určen pro všechny typy barvených vlasů. Mléčná fáze pomáhá udržovat molekuly barev uvnitř vlasových vláken. Barva tak pomaleji ztrácí na intenzitě a zůstává déle svěží a zářivá. Čirá fáze chrání vlasové proteiny tím, že dokáže zapouzdřit volné radikály. Ať už chcete vašim vlasům poskytnout potřebnou dávku výživy, nebo si jen usnadnit jindy náročné rozčesávání, je Color Save Bi-phase tou pravou volbou!

Aplikace:
Sprej před aplikací důkladně protřepejte, aby se obě složky dobře promíchaly. Po umytí vhodným šamponem System Professional rovnoměrně nastříkejte pumpičkou 6 – 8 dávek do vlasů vysušených ručníkem. Neoplachujte, jen vlasy pročešte a připravte na foukanou. V případě, že máte vlasy extrémně silné, aplikujte produkt do ručníkem vysušených vlasů až po použití klasického oplachového kondicionéru.  

Adéla doporučuje:

Je pro vás rozčesávání vždy náročnou disciplínou? Jsou vaše vlasy krepaté? Nastříkejte Color Save Bi-phase do vlasů i po použití klasického oplachového kondicionéru. Ten pocit jemnosti si zamilujete.

Mohlo by se vám líbit…