H2 – Hydrate Conditioner 1 l

3000,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Kabinetní balení hydratačního kondicionéru

Kondicionér z řady Hydrate je ideálním parťákem pro přírodní bezproblémové vlasy, které si vlivem vnějších faktorů (nízká relativní vzdušná vlhkost, sluneční záření, chlorovaná nebo mořská voda, nešetrné fénování, žehlení či kulmování) nedokážou uchovat správnou hladinu hydratace. Rovněž se hodí pro přírodní vlasy, které jsou zdravé, ale na pohmat tvrdé, suché a nepoddajné = dehydratované. Tento kondicionér se nemusíte bát pořídit i v případě, že jsou vaše vlasy jemnější. Dlouhodobá hydratace a aktivní ochrana před vysycháním je zaručena i bez zatížení! Usnadněte si rozčesávání a užijte si pocit dokonalé hebkosti. 

Důležitá informace:
Toto velké balení vám vydrží na poličce i několik měsíců. Vy si ale na jeho složení po několika týdnech zvyknete a samotné účinky se vám budou zdát slabší. Proto doporučujeme kondicionér střídat s jiným typem kondicionéru System Professional. Vaše vlasy si tuto střídavou péči zamilují!
Pumpa je součástí balení.

Aplikace:
Jakmile budete mít vlasy umyté vhodným šamponem System Professional, vymačkejte z nich přebytečnou vodu – buď pomocí dlaní nebo ručníku. Až nyní sáhněte po kondicionéru. Množství srovnatelné s jednou či dvěma polévkovými lžicemi rozetřete v dlaních a rovnoměrně aplikujte pouze do délek. U nás ve Spellu říkáme od „gumičky“ směrem dolů ke konečkům. Netrápí-li vás silné zacuchávání vlasů, délky ještě lehce pročesejte Tangle Teezerem. Kondicionér nechte působit 30 sekund a poté jej důkladně vypláchněte teplou vodou. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška produktu – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Nakonec vlasy jemně vysušte ručníkem a připravte je na foukanou.

Magdalena doporučuje:

Po každém umytí vlasů šamponem sáhněte po kondicionéru. A proč? Za účelem odstranění mazu a nečistot otevírá šampon horní vrstvu vlasu – kutikulu. Kutikula vlas chrání před poškozením, proto je nezbytné ji znovu uzavřít. A to má právě za úkol kondicionér. Uzavřený vlas = zdravý a odolnější vlas.
Kořínky vlasů nepotřebují žádný kondicionér, protože se o ně přirozeně stará maz produkovaný pokožkou hlavy. Aplikujte jej tak pouze do délek.

Mohlo by se vám líbit…