M1E – Energy Shampoo 250 ml

600,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Posilující šampon

Energy šampon, je skvělým parťákem pro muže, jejichž vlasy volají po posilnění. V kombinaci s manuální masáží pokožky hlavy je výbornou prevencí proti jejich vypadávání.

Aplikace aneb jak na zdravou pokožku a krásné vlasy:
Pánové, moc dobře víme, že vy na to možná tolik nejste. Ale jakmile vyzkoušíte kvalitní péči a dáte si záležet na následujících slovech, ten rozdíl určitě poznáte.

Vlasy před samotnou aplikací šamponu důkladně propláchněte teplou vodou. Dopřejte si klidně minutu i dvě – vlasy je potřeba pořádně namočit, abyste vymyli stylingové produkty a všechny nečistoty. Jen úplně mokrý vlas zajistí bohatou pěnivost šamponu. Šamponu stačí jen malá dávka – v rukou máte produkt s velmi účinným složením. V dlaních proto vždy rozetřete jen kapku a krouživými pohyby naneste k pokožce hlavy. Začněte navrchu a postupujte hezky kolem uší, dozadu, až k temeni. Při masáži využívejte polštářky prstů. Pokud máte pocit, že šampon pění málo, přidejte trochu vody. Na závěr vlasy důkladně opláchněte.

Magdalena doporučuje:

Po každém umytí vlasů sáhněte po fénu. Nejde ani tak o vlasy, ale především o zdraví vlasové pokožky. Foukáním předcházíte svědění, lupům a rychlejšímu maštění.
Trápí-li vás akutní vypadávání vlasů, zkuste k šamponu přidat vysoce účinné Balance Energy sérum.

Mohlo by se vám líbit…