Online kurz domácí foukané a Thermal Image jako dárek #chcipodporitspell

1200,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Foukaná – zdánlivá maličkost, ale opak je pravdou. Foukaná je absolutní základ – díky kvalitní domácí foukané bude vaše pokožka ve zdravé kondici, vaše vlasy budou pevnější, ještě krásnější a účes vám vydrží déle.

Objevte všechna naše kouzla a naučte se ji jednou pro vždy. Dopřejte si individuální kurz domácí foukané s našimi kadeřníky – v pohodlí domova, jen a jen pro vás.

Jako dárek vám ke kurzu pošleme termální ochranu Thermal Image, kterou vám zašleme až domů, nebo si ji můžete vyzvednout osobně u nás ve Spellu. 

Jak to probíhá? 
Kurz bude věnován jen a jen vám. S kadeřníkem můžete v úvodu probrat vaši vlasovou rutinu, případně se poradit o produktech System Professional, nebo probrat jiné vlasové otázky. Poté hurá na praxi! Kadeřník vás navedete k tomu, abyste si vlasy sama vyfoukala. Nasměruje vás, poradí s úchopem fénu i kartáče, vezmete vše krok za krokem, v příjemném tempu.

Vyberte si kadeřníka, který se stane vašim online učitelem. Do poznámky napište, od kterého kadeřníka se chcete foukanou učit. Objednávku odešlete a my se s vámi telefonicky spojíme, abychom doladili termín kurzu, který vám vyhovuje.

Kurz probíhá online a spojíme se zvukově i obrazem.
Po absolvování kurzu vám do e-mailu pošleme shrnutí všeho, co jste s kadeřníkem probrala. Součástí e-mailu bude i 10% slevový kód do našeho e-shopu.

Délka kurzu: 1-1,5 hodiny dle potřeby

K absolvování kurzu potřebujete: fén, kulatý nebo plochý kartáč, termální ochranu (a jiný styling od SP)

Všechny podrobnosti vám zašleme do e-mailu. První kurzy budou probíhat v týdnu od 15. 3. 2021.

 

Barbora o kurzu domácí foukané:

Moc bych si přála, aby si tento kurz dopřály všechny naše klientky pro které je kartáč a fén ještě stále boj. Moje holky vám prozradí nejen fígle ze Spellu, ale rády pomůžou také s ostatní domácí péčí. Milujeme dělat vaše vlasy krásnější, ale víme, že i vy doma zvládnete velká kouzla.

Děkuji každému, kdo se tento kurz rozhodne absolvovat a svou domácí foukanou posune o kus dál. Velmi si vážíme vaší důvěry, ale také také podpory v těchto nelehkých časech.

Mohlo by se vám líbit…