Plochý kartáč – Y.S. Park 90CC2 Tortoise

3500,00  (s DPH 21%)

Skladem

Katalogové číslo: 90CC2 Kategorie: , ,

Popis

Kdybyste se zeptali na naprostý grál kartáčů u nás ve Spellu. Jisto jistě se všichni kadeřníci shodnou na tom, že je to ,,želva“. Japonský kartáč Tortoise je naprostou špičkou ve svém druhu, která vám bude sloužit dlouhé roky. Je vyroben z kvalitního bukového dřeva a obsahuje přírodní kančí štětiny a tepelně odolné polyamidové ostny. Je ideální pro běžné rozčesávání, dodává vlasům vysoký lesk a krásně je zbaví nánosů z vnějšího prostředí. Vykouzlit s ním dokážete i super rychlou foukanou.

Foukaná je absolutním základem v péči o zdravou pokožku a krásné vlasy. Neměla by chybět po žádném mytí vlasů. Po ruce byste vždy měli mít kvalitní fén, kartáč a termální ochranu. Dbát byste zrovna tak měli na správný sklon hubice fénu ke kartáči. Ten poznáte tak, že vám vlas „vlaje“ ve směru. Nikdy nepřikládejte hubici kolmo k vlasu, nebo dokonce v protisměru – svrchní vrstva vlasu (kutikula) by byla rozfoukána, a tím narušena. Cílem je tuto vrstvu uhladit a vlas finálně po umývaní uzavřít. Uzavřený vlas = odolnější vlas.

Jak na super rychlou foukanou?
Nejprve vysušte pokožku. Poté profoukněte volně i vlasy. Délky nechte z poloviny mokré, jedině tak budete moci vlasy tvarovat. Nyní vezměte do ruky plochý kartáč. Vlasy pročesávejte od kořínků ke konečkům pomocí svižných tahů, přičemž následujte směr kartáče fénem. Vždy se ujistěte, že hubice fénu má správný sklon – viz výše. Je to brnkačka. Co myslíte?

Adéla doporučuje:

Tento kousek je určen všem, kteří s foukanou teprve začínají a kulaté kartáče za kamarády odmítají.

Mohlo by se vám líbit…