P1 – Purify Shampoo 250 ml

600,00  (s DPH 21%)

Skladem (dostupné na objednávku)

Popis

Hloubkově čistící šampon bojující proti lupům

Trápí vás nadbytečná produkce kožního mazu? Máte mastné, mazem nasáklé lupy, které jsou větší, těžší, ulpívají na pokožce hlavy i ve vlasech? Purify šampon je pro vás tou správnou volbou. V jeho složení najdete účinné antimykotikum – pyrition zinečnatý, protizánětlivý extrakt z vilínu a zklidňující allantoin. Zdravá a odolná pokožka je již na dosah!

Důležitá informace:
Problémy s lupy postihují přibližně 50 % světové populace a mají mnoho různých příčin. K těm velmi častým patří geneticky či hormonálně podmíněná nadprodukce kožního mazu, který je živnou půdou pro kvasinky z rodu Malassezia. Opomenout také nelze stres, špatné hygienické či stravovací návyky nebo nošení nevhodné pokrývky hlavy.
Zbavit se lupů bývá velmi náročné, mnohdy i nemožné. Proto buďte hodně trpěliví! Produkty, které jejich výskyt zmírňují, mějte vždy po ruce. Lupy mají tendenci se periodicky vracet, čistá pokožka tak nemusí znamenat úplné vítězství.
Šampon z řady Purify používejte jen do okamžiku, dokud se na pokožce lupy vyskytují. Jakmile se vám zdá, že je pokožka čistá, nahraďte jej jiným nedráždivým šamponem, a vraťte se k němu, až když cítíte, že je to znovu potřeba. Neustupující problémy související s pokožkou hlavy vždy konzultujte s lékařem.

Aplikace:
Vlasy nejprve dostatečně propláchněte teplou vodou. Poté sáhněte po šamponu. Množství srovnatelné s velikostí padesátikoruny rozetřete v dlaních a rovnoměrně aplikujte k pokožce hlavy. Začněte navrchu a postupujte hezky kolem uší, dozadu, až k temeni. Při masáži využívejte polštářky prstů. Délky vlasů očistěte pouze vzniklou pěnou. Jakmile máte hotovo, šampon důkladně vypláchněte. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška pěny – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Nakonec z vlasů jemně vymačkejte přebytečnou vodu a připravte je na aplikaci kondicionéru.

Simona doporučuje:

Ještě než otočíte kohoutkem, vezměte do ruky kartáč a vlasy jím pečlivě pročesejte – hezky od konečků ke kořínkům. Štětiny kartáče totiž z vlasů odstraní první nečistoty a zároveň se vlasy při mytí nebudou tolik zacuchávat.
Pamatujte, že s kvalitním šamponem nemusíte vlasy umývat dvakrát. Pokud však máte pocit, že jsou hodně znečištěny, proplachujte je pouze delší dobu teplou vodou.
Po každém umytí vlasů šamponem sáhněte po kondicionéru. A proč? Za účelem odstranění mazu a nečistot otevírá šampon horní vrstvu vlasu – kutikulu. Kutikula vlas chrání před poškozením, proto je nezbytné ji znovu uzavřít. A to má právě za úkol kondicionér. Uzavřený vlas = zdravý a odolnější vlas.

Mohlo by se vám líbit…