P3 – Purify Mask 200 ml

1100,00  (s DPH 21%)

Skladem (dostupné na objednávku)

Popis

Maska na intenzivní ochranu proti lupům

Trápí vás nadbytečná produkce kožního mazu? Máte mastné, mazem nasáklé lupy, které jsou větší, těžší, ulpívají na pokožce hlavy i ve vlasech? Dopřejte si každé 3. – 4. mytí speciální a intenzivní dávku lásky v podobě čistící masky Purify. V jejím složení najdete účinné antimykotikum – pyrition zinečnatý, protizánětlivý extrakt z vilínu a zklidňující allantoin. Zdravá a odolná pokožka je již na dosah!
Pro dosažení maximálních výsledků kombinujte s šamponem Purify.

Důležitá informace:
Zbavit se lupů bývá velmi náročné, mnohdy i nemožné. Proto buďte hodně trpěliví! Produkty, které jejich výskyt zmírňují, mějte vždy po ruce. Lupy mají tendenci se periodicky vracet, čistá pokožka tak nemusí znamenat úplné vítězství.
Masku z řady Purify používejte jen v okamžiku, kdy vaši pokožku trápí lupy. Jakmile je pokožka čistá, masku vynechejte a vraťte se k ní, až když cítíte, že je to znovu potřeba. Neustupující problémy související s pokožkou hlavy vždy konzultujte s lékařem.

Aplikace:
S Purify maskou se primárně nepečuje o délky vlasů. Maska se aplikuje přímo na vlasovou pokožku. Jejím úkolem je pokožku ozdravit, vyčistit a zklidnit. 

Po umytí vhodným šamponem System Professional z vlasů vymačkejte přebytečnou vodu – buď pomocí dlaní nebo ručníku. Až nyní sáhněte po masce. Do dlaně si naberte množství srovnatelné s jednou polévkovou lžící. Aplikujte přímo na pokožku hlavy a vmasírujte. Do délek naneste jinou masku dle typu vašich vlasů nebo v poslední minutě použijte kondicionér. Masku nechte působit 5 minut a poté důkladně vypláchněte teplou vodou. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška produktu – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Nakonec vlasy jemně vysušte ručníkem a připravte je na foukanou.

Lucie doporučuje:

Pokud chcete vaší pokožce dopřát extra lásku, aplikujte masku tak , jak je uvedeno výše a poté vlasy zabalte do ručníku. Po 10 minutách opláchněte.

Mohlo by se vám líbit…