Clean Beauty – Everyday Leave-In Treatment 150 ml

930,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Sametová hebkost

Bezoplachová a díky své lehoučké krémové konzistenci nezatěžující péče Clean Beauty Everyday Leave-In se hodí pro všechny typy vlasů. Vlasy vyživuje, chrání před vysycháním a mechanickým poškozováním. Výborně se stará o snažší česatelnost, objem a vzdušnost.

Leave-In má z 94 % přírodní složení. Obsahuje za studena lisovaný arganový olej, který vlasy zjemňuje, vyživuje, zvyšuje jejich pružnost a dodává jim krásný lesk. Aloe Vera zase pečuje o pokožku a zklidňuje ji. Vlasům propůjčuje potřebnou vlhkost, zanechává je hladké a na první pohled zářivé.

Nejste si jisti výběrem? Napište nám na náš chat a popovídejte si o tom s námi.

Aplikace a foukání:
Po umytí vlasů přichází na řadu Leave-In Treatment. Aplikujte jej do vlhkých, ručníkem jemně vysušených vlasů. V dlaních rozetřete malé množství a vpracujte do délek. Následně vlasy pročesejte hezky od konečků směrem nahoru ke kořínkům. Před foukáním ještě použijte termální ochranu nebo jiný stylingový produkt, který svým složením chrání vlasy před působením tepla. 

Nezapomínejte, že po každém mytí je potřeba pokožku hlavy i vlasy pořádně prosušit. Díky tomuto kroku předcházíte rychlejšímu maštění pokožky, lupům a dalším obtížím. Také vlasy budou odolnější, protože teplo dokončí práci kondicionéru – vlas dokonale uzavře.

A proč právě Clean Beauty?

Dlouho jsme mezi různými značkami hledali produkty, které mají co nejvíce čisté složení, ale zároveň jsou maximálně funkční a účinné. Takový poklad jsme našli u značky Paul Mitchell® Clean Beauty. Produkty, které jsou šetrné k vlasové pokožce, vlasům, ale i k životnímu prostředí. Čisté ingredience, účinné složení a jako malý bonus i bio balení, které je z 90 % tvořeno z cukrové třtiny a je 100% recyklovatelné.

Pěstování cukrové třtiny pohlcuje skleníkový plyn oxid uhličitý, který škodí naší planetě a je největší příčinou globálního oteplování. Na rozdíl od tradičních plastů, bioplasty během svého životního cyklu pohltí více oxidu uhličitého, než ho vyprodukují, a tím se stávají uhlíkově negativním řešením.

Clean Beauty je dobrá nejen pro vaše vlasy, ale také pro planetu. A ta vůně? Třikrát hurá! 

Mohlo by se vám líbit…