Clean Beauty – Everyday Shampoo 250 ml

800,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Lehký čistící šampon

Jemně čistící a lehce hydratační šampon Clean Beauty Everyday je k vlasům i vlasové pokožce maximálně šetrný, proto ho můžete skutečně používat každý den. Máte-li bezproblémové vlasy, které nevyžadují náročnou péči bez ohledu na to, zda jsou přírodní, barvené, jemné, normální či silné, a zároveň se řadíte mezi aktivní sportovce, nebo snad jen milovníky čerstvě umytých vlasů, doporučujeme si jej pořídit!

Šampon má z 83 % přírodní složení. Obsahuje za studena lisovaný arganový olej, který vlasy zjemňuje, vyživuje, zvyšuje jejich pružnost a dodává jim krásný lesk. Aloe Vera zase pečuje o pokožku a zklidňuje ji. Vlasům propůjčuje potřebnou vlhkost, zanechává je hladké a na první pohled zářivé.

Nejste si jisti výběrem? Napište nám na náš chat a popovídejte si o tom s námi.

Aplikace:
Ještě než otočíte kohoutkem, vezměte do ruky kartáč a vlasy jím pečlivě pročesejte – hezky od konečků ke kořínkům. Štětiny kartáče totiž z vlasů odstraní první nečistoty a zároveň se vlasy při mytí nebudou tolik zacuchávat. Poté vlasy dostatečně propláchněte „tak akorát“ teplou vodou. Dopřejte si klidně minutu i dvě – vlasy je potřeba pořádně namočit, abyste vymyli veškeré stylingové produkty a nečistoty. Navíc pořádně mokrý vlas zajistí bohatou pěnivost šamponu. Nyní sáhněte po šamponu. Množství srovnatelné s velikostí padesátikoruny rozetřete v dlaních a krouživými pohyby aplikujte k pokožce hlavy. Začněte navrchu a postupujte hezky kolem uší, dozadu, až k temeni. Při masáži využívejte polštářky prstů. Délky vlasů očistěte pouze vzniklou pěnou. Jakmile máte hotovo, šampon důkladně vypláchněte. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška pěny – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Dobré vypláchnutí poznáte tak, že jsou vlasy na dotek hrubé – a proto máme kondicionér!

A proč právě Clean Beauty?

Dlouho jsme mezi různými značkami hledali produkty, které mají co nejvíce čisté složení, ale zároveň jsou maximálně funkční a účinné. Takový poklad jsme našli u značky Paul Mitchell® Clean Beauty. Produkty, které jsou šetrné k vlasové pokožce, vlasům, ale i k životnímu prostředí. Čisté ingredience, účinné složení a jako malý bonus i bio balení, které je z 90 % tvořeno z cukrové třtiny a je 100% recyklovatelné.

Pěstování cukrové třtiny pohlcuje skleníkový plyn oxid uhličitý, který škodí naší planetě a je největší příčinou globálního oteplování. Na rozdíl od tradičních plastů, bioplasty během svého životního cyklu pohltí více oxidu uhličitého, než ho vyprodukují, a tím se stávají uhlíkově negativním řešením.

Clean Beauty je dobrá nejen pro vaše vlasy, ale také pro planetu. A ta vůně? Třikrát hurá! 

Mohlo by se vám líbit…