Clean Beauty – Repair Conditioner 250 ml

900,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Kondicionér pro namáhané a poškozené vlasy

Jsou vaše vlasy křehké a citlivé? Mají tendenci se lámat a nedorůstat do délek? Dodejte jim opět sílu! Repair kondicionér Clean Beauty má vysoce účinné, ale zároveň nezatěžující složení, které skvěle sedne všem vlasovým typům. Pořídit si jej můžete, máte-li zesvětlované, barvené nebo i přírodní vlasy, které jsou pravidelně namáhány chemickými či mechanickými úkony. Okamžitá vzpruha, regenerace, hebkost, vzdušnost a jemná, přesto vysoce návyková, vůně skrytá v jedné dokonalé lahvičce!    

Kondicionér má z 91 % přírodní složení. Obsahuje amarantový extrakt, který narušeným vlasů dodává potřebné aminokyseliny. Ty vlasy posilují a opravují. Hrachový protein zase pomáhá obnovit přirozenou rovnováhu vlhkosti, intenzivně hydratuje, zabraňuje lámání a zvyšuje pružnost.

Nejste si jisti výběrem? Napište nám na náš chat a popovídejte si o tom s námi.

Aplikace:
Jakmile budete mít vlasy umyté šamponem, vymačkejte z nich přebytečnou vodu – buď pomocí dlaní nebo ručníku. To proto, ať účinné látky kondicionéru zbytečně neředíte. Nezapomeňte být citliví, vlasy jsou po šamponu, který vlas otevřel, velmi křehké. Až nyní sáhněte po lahvičce. Množství srovnatelné s jednou či dvěma polévkovými lžicemi rozetřete v dlaních a rovnoměrně aplikujte pouze do délek. U nás ve Spellu říkáme od „gumičky“ směrem dolů ke konečkům. Zbytek, který vám zůstane v dlaních, můžete lehce zapracovat i do vyšších partií. Netrápí-li vás silné zacuchávání vlasů, délky ještě pročesejte Tangle Teezerem. Opravdu opatrně, žádné tahání. Kondicionér Clean Beauty nechte působit 2 – 3 minuty a poté jej důkladně vypláchněte teplou vodou. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška produktu – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Nakonec vlasy jemně vysušte ručníkem a připravte je na foukanou.

A proč právě Clean Beauty?

Dlouho jsme mezi různými značkami hledali produkty, které mají co nejvíce čisté složení, ale zároveň jsou maximálně funkční a účinné. Takový poklad jsme našli u značky Paul Mitchell® Clean Beauty. Produkty, které jsou šetrné k vlasové pokožce, vlasům, ale i k životnímu prostředí. Čisté ingredience, účinné složení a jako malý bonus i bio balení, které je z 90 % tvořeno z cukrové třtiny a je 100% recyklovatelné.

Pěstování cukrové třtiny pohlcuje skleníkový plyn oxid uhličitý, který škodí naší planetě a je největší příčinou globálního oteplování. Na rozdíl od tradičních plastů, bioplasty během svého životního cyklu pohltí více oxidu uhličitého, než ho vyprodukují, a tím se stávají uhlíkově negativním řešením.

Clean Beauty je dobrá nejen pro vaše vlasy, ale také pro planetu. A ta vůně? Třikrát hurá! 

Mohlo by se vám líbit…