Clean Beauty – Repair Leave-In Treatment 150 ml

930,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Péče bojující proti poškození vlasů

Bezoplachová péče Clean Beauty Repair Leave-In se hodí pro všechny typy vlasů, které postrádají sílu, jsou narušené, křehké a mají tendenci se lámat. Bohatá krémová konzistence intenzivně vyživuje, eliminuje lámání, regeneruje a chrání před dalším poškozením. Po použití jsou vlasy sametově hebké, lesklé a snadněji se rozčesávají.

Leave-In má z 83 % přírodní složení. Obsahuje amarantový extrakt, který narušeným vlasů dodává potřebné aminokyseliny. Ty vlasy posilují a opravují. Hrachový protein zase pomáhá obnovit přirozenou rovnováhu vlhkosti, intenzivně hydratuje, zabraňuje lámání a zvyšuje pružnost.

Nejste si jisti výběrem? Napište nám na náš chat a popovídejte si o tom s námi.

Aplikace a foukání:
Po umytí vlasů přichází na řadu Leave-In Treatment. Aplikujte jej do vlhkých, ručníkem jemně vysušených vlasů. V dlaních rozetřete malé množství a vpracujte do délek. Následně vlasy pročesejte hezky od konečků směrem nahoru ke kořínkům. Před foukáním ještě použijte termální ochranu nebo jiný stylingový produkt, který svým složením chrání vlasy před působením tepla. 

Nezapomínejte, že po každém mytí je potřeba pokožku hlavy i vlasy pořádně prosušit. Díky tomuto kroku předcházíte rychlejšímu maštění pokožky, lupům a dalším obtížím. Také vlasy budou odolnější, protože teplo dokončí práci kondicionéru – vlas dokonale uzavře.

A proč právě Clean Beauty?

Dlouho jsme mezi různými značkami hledali produkty, které mají co nejvíce čisté složení, ale zároveň jsou maximálně funkční a účinné. Takový poklad jsme našli u značky Paul Mitchell® Clean Beauty. Produkty, které jsou šetrné k vlasové pokožce, vlasům, ale i k životnímu prostředí. Čisté ingredience, účinné složení a jako malý bonus i bio balení, které je z 90 % tvořeno z cukrové třtiny a je 100% recyklovatelné.

Pěstování cukrové třtiny pohlcuje skleníkový plyn oxid uhličitý, který škodí naší planetě a je největší příčinou globálního oteplování. Na rozdíl od tradičních plastů, bioplasty během svého životního cyklu pohltí více oxidu uhličitého, než ho vyprodukují, a tím se stávají uhlíkově negativním řešením.

Clean Beauty je dobrá nejen pro vaše vlasy, ale také pro planetu. A ta vůně? Třikrát hurá! 

Mohlo by se vám líbit…