R1 – Repair Shampoo 250 ml

600,00  (s DPH 21%)

Skladem (dostupné na objednávku)

Popis

Šampon pro narušené a přecitlivělé vlasy

Jsou vaše vlasy hrubé a obtížně česatelné? Trápí je lámavost a citlivost? Mají za sebou neprofesionálně prováděné barvení, odbarvování nebo jiné chemické ošetření? Dodejte jim opět sílu! Pořiďte si šampon z řady Repair – produkt, který se k narušeným vlasovým vláknům chová maximálně šetrně. Vlasy jemně čistí a přitom je na povrchu zanechává dokonale hladké. Při česání se tak již nesetkáte s většími obtížemi. To vám slibujeme! V jeho složení naleznete mnoho účinných látek, které okamžitě obnovují vnitřní vlasové struktury a zacelují narušené oblasti. Vlasy vyživují a chrání před dalším poškozením. 

Aplikace:
Vlasy nejprve dostatečně propláchněte teplou vodou. Poté sáhněte po šamponu. Množství srovnatelné s velikostí padesátikoruny rozetřete v dlaních a rovnoměrně aplikujte k pokožce hlavy. Začněte navrchu a postupujte hezky kolem uší, dozadu, až k temeni. Při masáži využívejte polštářky prstů. Délky vlasů očistěte pouze vzniklou pěnou. Jakmile máte hotovo, šampon důkladně vypláchněte. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška pěny – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Nakonec z vlasů jemně vymačkejte přebytečnou vodu a připravte je na aplikaci kondicionéru.

Simona doporučuje:

Ještě než otočíte kohoutkem, vezměte do ruky kartáč a vlasy jím pečlivě pročesejte – hezky od konečků ke kořínkům. Štětiny kartáče totiž z vlasů odstraní první nečistoty a zároveň se vlasy při mytí nebudou tolik zacuchávat.
Pamatujte, že s kvalitním šamponem nemusíte vlasy umývat dvakrát. Pokud však máte pocit, že jsou hodně znečištěny, proplachujte je pouze delší dobu teplou vodou.
Po každém umytí vlasů šamponem sáhněte po kondicionéru. A proč? Za účelem odstranění mazu a nečistot otevírá šampon horní vrstvu vlasu – kutikulu. Kutikula vlas chrání před poškozením, proto je nezbytné ji znovu uzavřít. A to má právě za úkol kondicionér. Uzavřený vlas = zdravý a odolnější vlas.

Mohlo by se vám líbit…