Sebastian Professional – No.Breaker 100 ml

900,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Bezoplachový pečující styling pro obnovu, pevnost a objem vlasů 

Hollywoodská značka Sebastian Professional představuje bezoplachový sprej s názvem No.Breaker. No.Breaker je stylingový, ale především pečující produkt, který dokáže proniknout do kutikuly vlasu a obnovit jeho strukturu i v případě závažného poškození z častého používání tepelných nástrojů nebo barvení či zesvětlování. Vlasům poskytuje okamžitou pevnost, čímž zabraňuje jejich lámání a dalšímu oslabení. Kromě intenzivní péče dokáže vykouzlit nepřekonatelný objem, což je pro všechny jemnovlasé krásky perfektní zpráva!

No.Breaker je vhodný pro všechny typy vlasů. V zázračné lahvičce se nacházejí jednak pečující složky, které se starají o rekonstrukci vlasového vlákna, zdravý růst a hydrataci, jednak stylingové polymery, které vytvářejí pevnou strukturu a objem. Na své si tak přijdou ti, kteří mají rádi jednoduchost a nechtějí mít na poličce příliš mnoho produktů.

Aplikace:
No.Breaker protřepejte a rovnoměrně aplikujte do umytých a ručníkem vysušených vlasů hezky od kořínků ke konečkům. Neoplachujte. Následně vlasy šetrně pročesejte, použijte termální ochranu a vyfoukejte.

Mohlo by se vám líbit…