Sol1 – Hair & Body Shampoo 250 ml

600,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Šampon pro obnovu hydratace

Léto! Užijte si ho tak, aby vaše vlasy zůstaly po celou dobu krásné a v té nejlepší kondici. Pořiďte si kvalitní kosmetickou péči. Při výběru určitě začněte šamponem. Šampon Solar Hair & Body je vysoce čistící. Poradí si se zbytky soli, chlóru i krémů a olejů na opalování. Vlasy jemně hydratuje a zanechává je krásně svěží a lehké. Navíc je velice praktický, využít jej totiž můžete i jako sprchový gel. Poradí si s odstraněním přípravků proti slunci a pokožku krásně připraví na následnou hydrataci krémem.  
Šampon je vhodný nejen k moři či bazénu, ale také na hory během zimy. Celoročně jeho skvělé účinky ocení všichni sportovci! 

Aplikace:
Vlasy nejprve dostatečně propláchněte teplou vodou. Poté sáhněte po šamponu. Množství srovnatelné s velikostí padesátikoruny rozetřete v dlaních a rovnoměrně aplikujte k pokožce hlavy. Začněte navrchu a postupujte hezky kolem uší, dozadu, až k temeni. Při masáži využívejte polštářky prstů. Délky vlasů očistěte pouze vzniklou pěnou. Jakmile máte hotovo, šampon důkladně vypláchněte. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška pěny – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Nakonec z vlasů jemně vymačkejte přebytečnou vodu a připravte je na aplikaci kondicionéru.

Simona doporučuje:

Ještě než otočíte kohoutkem, vezměte do ruky kartáč a vlasy jím pečlivě pročesejte – hezky od konečků ke kořínkům. Štětiny kartáče totiž z vlasů odstraní první nečistoty a zároveň se vlasy při mytí nebudou tolik zacuchávat.
Pamatujte, že s kvalitním šamponem nemusíte vlasy umývat dvakrát. Pokud však máte pocit, že jsou hodně znečištěny, proplachujte je pouze delší dobu teplou vodou.
Po každém umytí vlasů šamponem sáhněte po kondicionéru. A proč? Za účelem odstranění mazu a nečistot otevírá šampon horní vrstvu vlasu – kutikulu. Kutikula vlas chrání před poškozením, proto je nezbytné ji znovu uzavřít. A to má právě za úkol kondicionér. Uzavřený vlas = zdravý a odolnější vlas.

Mohlo by se vám líbit…