Sol2 – Hydro-repair Cream 200 ml

800,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Kondicionér pro obnovu hydratace

Jsou vaše vlasy během dovolené intenzivně vystaveny slunečnímu záření? Trápí je ztráta lesku a pružnosti pod tíhou chlorované vody? Jsou hrubé, suché a zacuchávají se vlivem působení mořské soli? Solar kondicionér je pro vás tou správnou volbou! O vlasy vystavené letním nástrahám pečuje přímo božsky. Obsahuje luxusní avokádový olej, který účinně chrání před ztrátou hydratace. Vlasy jsou s ním na omak jemné, viditelně lesklé a snáze rozčesatelné.
Kondicionér je vhodný nejen k moři či bazénu, ale také na hory během zimy. Celoročně jeho skvělé účinky ocení všichni sportovci!  

Aplikace:
Jakmile budete mít vlasy umyté vhodným šamponem System Professional, vymačkejte z nich přebytečnou vodu – buď pomocí dlaní nebo ručníku. Až nyní sáhněte po kondicionéru. Množství srovnatelné s jednou či dvěma polévkovými lžicemi rozetřete v dlaních a rovnoměrně aplikujte pouze do délek. U nás ve Spellu říkáme od „gumičky“ směrem dolů ke konečkům. Netrápí-li vás silné zacuchávání vlasů, délky ještě lehce pročesejte Tangle Teezerem. Kondicionér nechte působit 30 sekund a poté jej důkladně vypláchněte teplou vodou. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška produktu – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Nakonec vlasy jemně vysušte ručníkem a připravte je na foukanou.

Magdalena doporučuje:

Toužíte po lesklých a na dotek dokonale hladkých vlasech? Pak do kondicionéru přidejte 1 – 3 kapky Solar Sun Oil olejíčku. Směs aplikujte tak, jak je uvedeno výše, a po 30 sekundách z vlasů důkladně vypláchněte.
Po každém umytí vlasů šamponem sáhněte po kondicionéru. A proč? Za účelem odstranění mazu a nečistot otevírá šampon horní vrstvu vlasu – kutikulu. Kutikula vlas chrání před poškozením, proto je nezbytné ji znovu uzavřít. A to má právě za úkol kondicionér. Uzavřený vlas = zdravý a odolnější vlas.
Kořínky vlasů nepotřebují žádný kondicionér, protože se o ně přirozeně stará maz produkovaný pokožkou hlavy. Aplikujte jej tak pouze do délek.

Mohlo by se vám líbit…